Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez egy bántalmazó kapcsolat...

Ez egy bántalmazó kapcsolat vagy én vagyok túlérzékeny?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy lassan egy éve összebarátkoztam valakivel, az első 2-3 hónap nagyon jó volt, aztán elkezdett kicsit megváltozni, próbált irányítani, megszabta kivel beszélhetek, mostanra elmart mellőlem mindenkit. Körülbelül 2 hónapja nagyon csúnyán beszél velem, ha nincs jó kedve ordibál velem, mindig lehúz ha ő nincs jól, de az én problémáim nem érdeklik semmilyen szinten már Mindig kioktat, igazságtalanul, nagyon csúnyán bánik velem, midnig neki van igaza, és néha olyan dolgokkal vádol meg amit ő csinál, és nem is úgy van. Ezt megemlítettem neki, hogy nekem ezek fájó dolgok, de szerinte én vagyok túlérzékeny. Pedig sokat sírok miatta, egyre rosszabb a helyzet.
2021. jan. 4. 21:00
 1/8 neincat ***** válasza:
90%

Olvasd vissza amit leírtál. Ha a legjobb barátnőm/testvéred mondaná ezeket neked, mit tanácsolnál?

Ezután fogadd meg a saját tanácsod.

2021. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj tőle, ez egy nárcisztikus, bántalmazó pszichopata !
2021. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Néha megsajnálom egy kicsit, meg sokszor jófej de már tényleg elegem van belőle.
2021. jan. 4. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, AZONNAL menekülj !!


Ez egy elmebeteg, volt már "szerencsém" hasonló emberhez.


Csak a teljes kapcsolatmegszakítás jelenthet megoldást !!


Ne várd meg, míg megver ! Az ilyen mindenre képes. Kérj segítséget a szüleidtől, azonnal költözz el tőle.

2021. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem élünk együtt, barátok vagyunk.


Ezen vagyok, egyre jobban elegem van belőle, a saját lelki nyugalmamért jobb lenne nekem nélküle

2021. jan. 4. 21:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt dolgom ilyen emberrel, ez egy nárcisztikus pszichopata barom. Menekülj és szakíts meg vele minden kapcsolatot minél hamarabb.

Óvatosan csináld, mert ezek rafináltak. Vissza próbálja majd könyörögni magát, talán pár hétig nagyon cukipofa jófej lesz, de ne dőlj be neki, ez csak máz. A valódi énje az, amikor s.ggfejkedik. A többi színészet.

2021. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tapasztaltam sajnos, ha észreveszi, hogy nem foglalkozom vele vagy haragszom, azonnal jófej lesz megint, meg keres, foglalkozik velem, de nem sokáig. a sggfej énjét ismerem, másokkal szemben nagyon durva, sokszor félelmetes.
2021. jan. 5. 18:23
 8/8 anonim válasza:
100%

T. O. X. I. C

Menekülj!

2021. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!