Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik azok az emberek akik...

Kik azok az emberek akik képesek végig nézni (és van idejük rá) ezeket a több órás youtube celeb vlogokat végignézni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Aw67uk_Y2x4

https://www.youtube.com/watch?v=IWT6u9g0AAI

https://www.youtube.com/watch?v=paQy4AQXZ8U


És ebből lehet valakinek 3-5 akár több feliratkozása ilyen fajta csatornákra minden nap végignézi ezeknek a paprikajancsiknak a vlogjait és eltelik min. a fél napja miközben más szuper életére nyáladzik. Kik ezek az emberek vagy inkább az érdekelne honnan van még erre is idejük, ha tegyük fel (és biztos vagyok benne), hogy dolgoznak, sőt jól is keresnek?



2021. jan. 8. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2013-14 környékén, amikor még számomra újdonság volt az ilyen tartalom YouTube-on, képes voltam megnézni Herby közel 1 órás videóit is (azért nem mindet), de mai fejjel már nem kötnek le ezek a tartalmak.
2021. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked miért fáj? Be lehet osztani több kisebb részre is. Én a linkelt videók közül Dóriét láttam és azt hiszem én is 20-20 perces blokkokban néztem. Nem értem miért állítod be ezt luxusnak:D
2021. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül úgy nézik, hogy minden nap leülnek és végignéznek az elejétől a végéig több órás videókat, hanem a napi teendőik mellett, több részletben, "háttérzajnak" elindítják a videót és hallgatják, néha rápillantanak, miközben mondjuk főznek vagy takarítanak.
2021. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hogy mások hogyan csniálják, azt nem tudom és a linkeltek egyikét sem ismerem, nem tűnnek az én érdeklődési körömnek. de vannak, akiket én is követek, bár ők általában inkább max. 10-20 perces vlogokat készítenek és azokban sem végig egy helyben dumálnak, hanem bemutatnak akár érdekes dolgot is.


vannak, akiktől 1-2 órás videókat is meg szoktam nézni, de ezek vagy előadások, ahol szakértők alaposan bemutatnak egy-egy témát, vagy többen beszélgetnek a saját életükről, karrierjükről, vagy szintén valamilyen szakmai témáról.

ezeket a hosszú beszélgetéseket sem egyben nézem végig, hanem több részletben, ahogy időm engedi. cserébe meg nem nézek tévét és nem hallgatok rádiót. amikor zavar a csend, vagy olyasmit csinálok, amiben nem zavar, ha van valami háttérzaj, akkor beteszem valamelyik YouTube csatornát és az beszél a háttérben. ami érdekesebb, arra jobban figyelek, ami nem érdekel, ott meg kevésbé figyelek oda.


engem a smink és esküvő téma nem érdekel, de gondolom mások is így vannak vele. valamiért érdekes nekik az az ember, akit néznek, vagy amiről beszél és a két dolog tudja egymást gerjeszteni.

ha nem ismerem a beszélőt, de érdekel a téma és tetszik, ahogyan beszél róla, akkor lehet, hogy megnézem más videóját is és ha bejön a stílusa, személyisége, stb. akkor más témában is megnézem, miket mond. illetve a másik irányból érkezőknél meg még ha nem is érdekel az a téma, amiről most épp beszél, ha érdekel az ember, mert gyakran szoktam nézni a videóit, akkor lehet, hogy akkor is meghallgatom a sztoriját, amikor az adott téma nem érdekkel, mert maga az ember érdekel, hogy miket mesél.


nekem pl. van olyan beszélgetős csatorna, ahol még olyan témákat is meghallgattam, amik alapvetően nem érdekelnek, de az adott műsorvezetőnek a műsoraiban még sosem csalódtam, mindig megérte végighallgatnom - és még az engem nem érdeklő témákban sem csalódtam benne.

nálam pl. ilyenek az Unlimited csatorna 1-2 órás beszélgetései, de akad több másik is, amit rendszeresen szoktam hallgatni (ne az Esszpress sóval kezdd, az inkább azoknak való, aki már hallgatták a többi, változatosabb beszélgetést):

https://www.youtube.com/c/unlimitedimi/videos

2021. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2014-es cikkekben megjelent statisztikák szerint 4,5 órát tévézik az átlag magyar. ez persze átlagban jön ki, ami azt jelenti, hogy amennyien ennél (akár jóval) kevesebbet néznek, annyian ennél (akár jóval) többet is néznek.

azóta a tartalom fogyasztási szokások megváltoztak, a tévé helyett egyre inkább a YouTube és Facebook videók veszik át a vezető szerepet (na meg a letöltött filmek, amit sokan nem tekintenek tévézésnek, pedig ugyanúgy tévés jellegű tartalmat fogyasztanak).

2021. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!