Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én utálom, ha jönnekk...

Csak én utálom, ha jönnekk hozzám vendégségbe,vagy csak "beugranak", mert akkor ki kell takarítani?

Figyelt kérdés
Nem vagyok igénytelen meg semmi, de olyankor mindig azt hiszem, hogy azt nézik, hol van por vagy vízkő, vagy mennyire foltos a kád, vagy a tükör, stb.
2021. jan. 13. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Míg a szüleimmel éltem, írtó nagy para volt, hogy vendégek jönnek, erre járnak beugranak, SOS takarítáááás! :D Kb. akkor pakoltunk el normálisan, és akkor volt igényes rend, ha valaki jött, vagy ünnep volt. Egyébként senki nem feszült rá a rendre és tisztaságra. Elég szégyen, dehát anyám ilyen volt. Már saját ottonunkban élünk, képesek vagyunk annyira szinten tartani a házat, hogy nem kell aggódni akkor sem, ha valaki csak betéved hozzánk. Sokkal jobb így. Ha nagyon pakolászni akarok meg takarítani, akkor is gyorsan megvan, nem kell a szekrénybe hajigálnom mindent gyorsan, mint régen. :D
2021. jan. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem kell kitakarítani ezért.Nagyjából rendet raksz aztán ennyi.Ha alapból tiszta vagy akkor nincs semmi probléma
2021. jan. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én két dolgot tanultam meg eddigi éeltem során.

1. Nem jöhet be boldog-boldogtalan csak úgy vendégségbe.

2. Aki meg bármikor betérhet hozzánk, az tisztában van azzal, hogy az ember nem egy Ikea-katalógusban lakik.

Én azt mondom, hogy a lakás van értünk, és nem mi a lakásért.

2021. jan. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább tisztaság lesz :D Én egy valamire vagyok vendégként allergiás, hogy a wc milyen. Ha kakis, koszos, igénytelen, akkor sajnos megvan a véleményem. Mondjuk erre itthon is figyelek, itthon is zavar, ha csak mi vagyunk vendégek nélkül, akkor is. A porcicák, vagy fröccsös tükör nem izgat, nálunk sincs mindig az élére állítva minden.
2021. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is mindig ez van :D Nem vagyunk rendetlenek de nem zavar ha egy két cucc nincs a helyén. De ha jön valaki egyből pakolás seprés porszívózás felmosás minden megy egyszerre 😂
2021. jan. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Én most vagyok túl egy 5 hónapos takarítatlansági versenyen, ahol egyedül indultam, másodikként értem célba, de mégis az utolsó hely lett az enyém, mert annyira ótvar redvás, na jó csak poros minden, hogy nem volt lelkierőm kitakarítani. De majd most... :-)
2021. jan. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Én pont ezért szeretem, legalább végre egyszer istenes rend lesz :D
2021. jan. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
71%
Nálunk nem szokott ez lenni. Mindig van annyira rend hogy az vállalható legyen. Azt nem mondom hogy egy porszem sincs a lakásban, de nincs az az orbitális nagy kupi.
2021. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ilyen elő nem fordulhat: aki nem jelzi, hogy jönni fog, egyszerűen nem jut be. Ha mégis úgy adódik, hogy feljön hozzánk valaki, akkor sem kezdek el rakodni miatta. Tetszik, jó, nem tetszik, úgy járt, - az sem érdekel, ha soha többé nem jön.
2021. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nektek megoldana a helyzetet pl egy napolyi masztiff vagy kanari szigeteki kutya. Jo nagy,hazorzo tipus. Nem lenne tolakodas,h bejonnon vki. Inkabb rettegnenek a belepestol. Jogosan.

Nalunk megoldja a kutya az ilyet. Nem jon vendeg soha. 😂 👌

2021. jan. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!