Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az élet alapvetően jó dolog,...

Az élet alapvetően jó dolog, csak túl hosszú.. Egyetértetek ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 21:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Aki igennel szavazott, az miért, és aki nemmel, miért nem ért egyet ?
2021. jan. 13. 21:59
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Túl hosszú? Te is csak 80 évig élsz vagy 2 millióig?
2021. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Jól van ez így? ***** válasza:
88%
Az élet alapvetően jó dolog, csak túl rövid...
2021. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem meg túl hosszú az élet. Amilyen sok sz@r éri az embert, látja meghalni a szeretteit, kudarcok, visszautasítások, megalázások stb... bőven elég lenne a 30 év !
2021. jan. 13. 22:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

30 év q.rva kevés. Két gyerekem meg sem született volna és baromi nagy kár lenne, ha nem lennének.

Az élet túl rövid, sajnos. Minél hosszabbat szeretnék, persze viszonlyag egészségesen és ép elmével. Szeretném látni még a dédunokáimat is, ha egy mód van rá.

2021. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem meg túl sok. Valahogy nincs kedvem a 123- adik kudarchoz, 236.ik pofáraeséshez, vagy hogy 845-ödször is elküldenek az anyámba......
2021. jan. 13. 22:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek adott a lehetőség, hogy kilépjen, de ez gyáva megoldás.

Elcsépelt közhelynek tűnik, de közel 54 év tapasztalatból mondom: ami nem öl meg, az megerősít. Meg kell tanulni felállni, továbblépni és okulni a kudarcokból.

Jelenleg is szar helyzetben vagyok, már 1 éve, de nem adom fel. Keresem a lehetőségeket és meg is fogom találni. Mert ilyen típus vagyok.

2021. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ami nem öl meg, az lassan, hosszú kínok közt öl meg.


Így van a mondás helyesen.

2021. jan. 13. 23:13
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem, nem így van. Sem a mondás, sem a valóság.

Te egy negatív ember vagy, azokat pedig nem szeretem. Önsorsrontókkal nem tud az ember mit kezdeni. Nem feladatom megmenti egyikőtöket sem.


Bármiben lefogadom, hogy feleannyi pofont sem kaptál még az élettől, mint én, csak van egy alapvető különbség: én mindenből a legjobbat próbálom kihozni, te pedig csak a rosszat látod.


Köszönöm, ebből a közegből nem kérek, mindig is igyekeztem kerülni az energiavámpírokat.


Hosszú, és boldog életet kívánok Neked!

2021. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9: Hidd el, sokkal több pofont kaptam az élettől, mint te, el se tudnád képzelni.
2021. jan. 13. 23:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!