Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális ha 22...

Mennyire normális ha 22 évesen félek a sötétben?

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Szia!Néha én is félek 34 évesen is ha rám jönnek olyan rossz érzések.Még akkor van ha ijesztő filmet néztem.Nincs ebben semmi különös
2021. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Egy évvel kevésbé gáz, mintha 21 évesen félnél a sötétben.
2021. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Erre nincs szabály, hogy mi a normális, vagy a nem normális.

Én kisgyerekként féltem, fiatal felnőttként kifejezetten vakmerő voltam és semmitől nem féltem, középkorúan már tettem különbségeket és óvatos voltam, most öregen már semmitől nem félek.

Akkor mikor is voltam normális?

2021. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha vlmi ijesztő filmet nézek, én is félek, 34 vagyok.
2021. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha saját lakásodban vagy, nem kéne félned. Ne nézz horrort, nem tesz jót.
2021. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Talan szinekkel van problemad. Nem szereted a feketet, sotetben pedig folleg a fekete a meghatarozo szin.
2021. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
81%
Én a sötétöl és a matek tanároktól félek, de a sötétöl csak azért mert ki tudja hogy hány matektanár van a sötétben.🤣🤣🤣
2021. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Nyugi én pedig 21/F létemre félek egyedül elmenni valahova! :D akár kocsma, akár olyan hely ahol idegenek vannak. Komolyan. Nem szeretem amikor érzem, hogy nevetnek, összebeszélnek... De boltba azért merek menni, meg néhány helyre. De ilyen felnőttes helyre nem!
2021. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Én 23 éves vagyok és tavaly 22 évesen kiírtam egy ugyanilyen kérdést :D


Sajna én is ilyen vagyok, kb csak egy egyszobás kicsi lakásban nem félek, de csak ha minden oldalról körbevesznek a szomszédok.


Mióta emeletes házban lakok, minden párom nélkül eltöltött éjszakán nyugtalan vagyok és azért félek is. (3 műszakos szóval szívás :D).


A hülye horrorfilmek nézését már rengetegszer megbántam, de persze akkor még tini voltam és nem féltem. Bezzeg most, a frász kerülget az akkor nyominak tartottaktól is :/

2021. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Most komolyan mi a shit van a válaszommal? Leírtam, hogy vannak gyávább emberek, mint én! Mi nem tetszik ebben? Együttérzés hol van? Adok mindenkinek piros pontot
2021. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!