Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudtok magatoknak megbocs...

Hogy tudtok magatoknak megbocsátani a rossz döntéseitekért, kudarcokért ? Van erre valami hatásos módszer ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem foglalkozom ilyen hülyeségekkel, nem megbocsátani kell magamnak, hanem egyszerüen továbblépni, kijavítani a hibákat, új, jó döntéseket hozni, és nem az elmúlt dolgokon rágódni.
2021. jan. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Így van, ahogy előző írja. Én azt szoktam mondani, a múlt azért van, hogy legyen mit elfelejteni. A hibákból tanulni kell, lehetőleg nem elkövetni többet, minden mást pedig el kell engedni. Egyszerűen csak nem kell rágódni rajta oszt jóvan.
2021. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam, hogy a Kowa: "Amilyen h*e vagy"-, és a Hooligans: "Rég volt" c. száma segíthet ebben, de nem, mert rájöttem, hogy újra-, és újra, ismételten hibázok. Így inkább átmentem egy nagy flegmába, hogy nem érdekel semmi: ha hibázok, akkor ez van.
2021. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudatosítottam, hogy nem volt lehetőségem jobb döntést hozni. Így vagy úgy, de nem lett jobb, és már változtatni ezen nem lehet, és így is jó.

Kudarcért sose volt magam felé rossz érzésem, arról nem tehetek.

2021. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!