Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz így posztolni...

Nagyon gáz így posztolni Messengerstoryba?

Figyelt kérdés

Néha kirakom, hogy valaki írjon rám, de olyankor előtte mindig beállítom, hogy csak az láthassa a "történetem", akitől várom az üzenetet. Általában 1-5 személy láthatja. Többnyire akkor van ez, ha úgy érzem folyton én keresem az adott személyt és nem akarok tapadós lenni, viszont magától nem igazán ír rám kb senki, aki jobban ismer, mert tudják, hogy annyira nem szeretek Messengeren beszélni. Egyébként működik ez a stratégia sokszor.


Mit gondoltok, ez kínos?


2021. jan. 16. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen


Miért te várod el? Te miért nem keresed őket?

2021. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szoktam keresni másokat, csak néha tartok tőle, hogy túl sok vagyok, és olyankor születik meg egy ilyen poszt.
2021. jan. 16. 23:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
gáz, tinirib#nc szokás
2021. jan. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pl en nem szoktam storyt nezni, szoval...

Eleg gaz vagy, hogy ilyen faszsahot talalsz kk

2021. jan. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
tiniríbanckodás
2021. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenki le van tiltva a storyban, ki a fenét érdekel egy újabb tolakodó vacakság? Ha akar valamit írjon üzenetet.
2021. jan. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De miért tinirib@n€o$ ez? Mármint ez csak egy felirat, hogy az illető, aki kitette éppen ráér. Meg igazából én még soha nem láttam ilyen posztot azoktól a lányoktól, akik ilyen tök kihívóan öltözködnek, minden héten más pasi, 13-14 évesen már múlt időben beszél a szüzességéről.
2021. jan. 17. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell erőltetni ami nem megy. Ha nem keresnek nem vagy szimpi. Ennyi
2021. jan. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!