Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a határa számotokra annak,...

Mi a határa számotokra annak, ha egy celeb megoszt tartalmat a Gacebook vagy az Instagram oldalán? Mi az a fajta tartalom, ami belefér és mi az, ami nem?

Figyelt kérdés
Például az, ha egy celeb a családjáról, közeli barátairól rak ki képet, vudeót, az számotokra barátságossá teszi a celebet vagy ellenszevvessé?

2021. jan. 18. 04:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Felőlem azt tesz ki, amit akar.
2021. jan. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Facebook, nem Gacebook és videót, nem vudeót, elnézést az elírásokért. :)
2021. jan. 18. 04:17
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Mivel egyetlen "celebnek" sem nézem a Facefos meg az Instantf*sz oldalát, engem totál hidegen hagy.
2021. jan. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Tőlem...
2021. jan. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sose követtem egyiket se, csak hallom, hogy egyesek saját gyerekeiket mutogatják, őket teszik közszemlére, stb, ezt elítélem.
2021. jan. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam inkább az veri ki a biztosítékot, ha egy celeb politizál, vagy konteókat oszt meg. Persze nekik is van véleményük a világról, csak aki ismertebb, annak a tálalást meg kell válogatni, mert az emberbe minden szarért beleszállnak, főleg, ha ismert is.
2021. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általánosan jellemző, hogy a kúltúrált tartalmakkal nincs bajom, minden mást utálok, ezért nem járok ilyen helyekre. Utálom az alpári, picamutogatós, testrészmutogatós, villantós, vagy promóciós tartalmakat, de utálom a sablon mit ettem-ittam, hol nyaraltam, de jó nekem, full üres tartalmakat. A család mutogatás nem gáz sztem.
2021. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, kiről-miről posztolnak, talán ami zavaró az a gyerek felhasználása reklám célra, a kisállat posztok túltolása (napi 100 kutyás-cicás story), de az nem celebeknél is zavar, unfollow és kész...nem idegesítem magam rajta sokáig. Amin viszont igen az az, mikor egy celeb meggondolatlanul nyilatkozik valamiről, vagy épp tudatosan mond hülyeséget, mert tudja, hogy nagy hírverés lesz. Majd elindul a lavina és azzal lesz tele minden híroldal, és mindenki kötelezőnek érzi, hogy elmondja a véleményét a történtekről, legyen az celeb vagy nem celeb. Na ez zavaró, mert nem tudom kizárni. Pl. Norbi botrány, Dér Heni sértő nyilatkozatai, majd utána a “nem úgy gondoltam”. Illetve a fárasztó clickbaites bulvárcikkek róluk, amivel tele a feedem akkor is, ha pár ismerős kommenteli, hogy “kit érdekel” 😅.
2021. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a celeb nem hires embert jelent, hanem celebet, akkor a hatar a csillagos eg magamutogatasban. Nalam ok nincsenek, veletlenul futok belejuk, de masik galaxisban elunk.
2021. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!