Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha a...

Miért van az, hogy ha a barátnőmmel sétálok (aki csak mellékesen roma) rendszeresen megbámulnak?

Figyelt kérdés

Tény, hogy nem a jómódú romákhoz tartozik..de ennek ellenére normális és mégis azt veszem észre hogy az utcán sokszor megbámulnak minket..sőt 1x volt hogy valaki utánam is köpött.

Miért van ez, ennyire rasszisták az emberek?



2021. jan. 18. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

"sőt 1x volt hogy valaki utánam is köpött."

Durva. Ilyet életemben nem láttam. A romák általában az én környezetemben hangosak, ezért figyelik őket, mert sipítoznak. De köpni sosem köpnének utánuk a magyarok, mert nem akarják hogy a romák rájuk szálljanak.

2021. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem még ennél is rasszistábbak sajnos.
2021. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12%
Mert magyar nő magyar férfié. Nézz meg egy országot,ahol még van kultúra,meg stb. Magyar nő nem mocskolja be a vérét. Tudod lehet,hogy te ennyire BLM támogató vagy,de az esetek 99%-ában nem ez a helyzet. Az 1%-ot tudod ki vállalja be,hogy megtalálja?Akinek nincs esze. Beleugrani egy óceánba,hogy megkeresd a beledobott kulcsot?Lehet,hogy egy idő múlva meg már a megkeresett pénzed az övéké,vagy szét leszel ....va. Egy ideig mindenki kedves,meg lehet mindenkit szelidíteni...Onnantól kezdve a magyar már nem magyar,csak papíron van magyar állampolgársága. Mindegy,hogy minek született. Nem véletlenül lettek megutálva,maradjunk ennyiben. Az esetek többsége miatt.
2021. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!