Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a kedvenc testrészed ?...

Mi a kedvenc testrészed ? Miért ? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 02:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mindenben találok hibát xD

Fülem nyakam kezem nem tudom xD

Amúgy külsőre, vagy hogy jól "működik-e"?

2021. jan. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%

A bal kezem. Azzal olyan gyönyörű csapottat tudok ütni boxon. Áh, de a jobbot is szeretem. Hm. Ja, a kezeim nagyon jó cuccok. De rúgni is szeretek, úgyhogy a lábaim is szét adom.


Középkor/nem.

2021. jan. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2-es: Azt írtam, hogy életkort és nemet, azaz fiú/lányt írj!


Na most az én olvasatomban a középkor, amit írtál, az történelmi kor, nem alatt meg nem azt értettem, hogy "nem" - et írj, hanem fiú/lány, esetleg transzi, mert ugye 21.század.


De kackac kukac, nagyon vicces voltál 🤣🤣😂🤯

2021. jan. 19. 03:00
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Magamon? A fenekem, rengeteget dolgoztam vele és látszik rajta a munka. :)


Úgy általánosságban nem testrész kifejezetten, de a hajakat szeretem fogdosni, főleg ha göndör vagy színes. Szeretem az emberek haját. Pályát tévesztettem, fodrásznak kellett volna mennem.


24N

2021. jan. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen testrész, de a hajamat szeretem, és sok időt töltöttem/töltök vele, hogy tényleg szép legyen. Minden mást vagy elviselek vagy utálok magamon. Illetve még a körmeimre vagyok egy kicsit büszke, évtizedes körömrágást hagytam abba, és nagyon szépek lettek, de 6 évbe telt.


27N

2021. jan. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
#3: 😝
2021. jan. 19. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
A női lábfej, talp. Imádom, mert puha, szép, hajlékony. Nincs barátnőm, így nem tudok ebben gyönyörködni. (F39)
2021. jan. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Jelenleg a felkarjaim, mert ranezesre a bicepszeim fejlodnek a legjobban (bar ezeket is edzem a legtobbet). Amugy osszessegeben a felsotestem, mert azon kell a legtobbet dolgoznom, hogy egyszer majd jol nezzen ki 💪


24/F

2021. jan. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
#7-es, ennyi esszel meg egy ilyen idiota fetissel en nem csodalkoznek, hogy nincsen nod.
2021. jan. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A szemem, mert így látok mindent amit akarok.

22/f

2021. jan. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!