Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek, akik nagyon sokára...

Emberek, akik nagyon sokára találtátok ki, hogy mihez akartok kezdeni az életetekkel, mesélnétek erről és az ezt megelőző próbálkozásaitokról?

Figyelt kérdés
Én még mindig nem döntöttem, pedig már sok mindenbe belekezdtem

2021. jan. 19. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvégeztem többféle tanfolyamot, kiprobàltam többféle munkahelyet, azutàn képbe kerültem kb milyen utat kell jàrnom
2021. jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*és nem csak tanfolyamot, hanem fősuli mellett tettem le tanfolyamokat
2021. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonymousreview60 ***** válasza:
86%

Őszinteség kell. Mielőbb. (Az eredmény nem mielőbb kell, hanem IGAZ kell legyen.)

1. Gondolkozni kell. Sokat. Különösen a netezés és az ikszboxozás kárára. Főleg arról, mivel kapcsolatban mit érzel, hogy ki tudd találni, mi az, amit szeretsz csinálni.

2. A próbálkozás(ra kényszerítés) egyik módja a bakancslista. Ez ösztönöz a tevékenységre, amiből élmények születnek, ami alapján az 1. pont tovább folytatható.

3. Pszichoterápia (mint nekem most). Ez az előző 2 pontra fog visszairányítani.

2021. jan. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell próbálni magad több helyen. Nekem eleinte tetszett a melóhelyem, de már unom, töprengek is a váltáson, csak nem most fogok, mert bizonytalan.

Amúgy még most se mondom 100%-ra, hogy én "Az akarok lenni", mert nincs melóhely, aholne lennének döccenők, amiből ha sokat kapsz, kiégsz. Pedig azt hitted életed melóhelye.

2021. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, sok mindent ki kell próbálni, ahogy fent is írták. Sok sikert!


Én évek óta már megtaláltam a legjobb hobbit magamnak, a zsonglőrködést:) Ajánlom, próbáld ki, teniszlabdával is lehet kezdeni, vagy kis babzsákkal. Itt van két jó oktatóvideó:


https://www.youtube.com/watch?v=FeYTIP0tTyY


https://www.youtube.com/watch?v=dCYDZDlcO6g

2021. jan. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!