Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok sajátossága ez,...

A magyarok sajátossága ez, hogy sokan a gyakorin direkt lepontoznak másokat vagy általános emberi vonás mindenhol ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 19. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Felpontozni is szoktak.
2021. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Canaan válasza:
75%

Szerintem ember függő. Bár az igaz, hogy sokszor teljesen értelmes és normális válaszok vannak lepontozva.


Én személy szerint a saját kérdéseimre kapott válaszoknál mindenkinek aki normális választ ad jó pontokat szoktam adni.

2021. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Sajátosság, mivel a gyakori kérdések magyar oldal.
2021. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
62%

Egy pillanatra is komolyan gondoltad, hogy ezt csak egy nép csinálná?


Ez minden olyan oldalon előfordul, ahol van ilyen rendszer

2021. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kiírod,hogy 2+2 = 4 ?

Aki igent ír,az is 70%-os lesz....

Illetve itt nem racionális a vita,itt az emberek érzelmeivel vitatkozol. Ha ti vagytok többen,a tied a "jobb" válasz. Mert itt van egy kérdés pl,ami csípi a csőrét egy bizonyos bandának,akkor is ha jogos a felvetés,és muszáj valahogy megmutatni mindenkinek,aki idenéz,hogy ő valószínű baromságot írt. Mellesleg rengetegen lepontoznak engem is,és másokat is,a legtöbbször a lepontozott igazat kimondó válaszok mondanak valami olyat,ami sértő,de úgy van attól még. Csak az emberek manapság nemhogy ezt nem bírják elviselni,már szinte majdnem semmit sem. Nem tartanak sehol,aztán olyan embereket ítélnek meg,akik nem rendelkeznek olyan abberráltságokkal,mint ők. A sok sztereotípia nem véletlen alakult ki.

2021. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Áh, nézz fel Redditre. Közölsz pure tényeket, s ha valakinek az nem tetszik, rögtön rommá veri a downvote-ot. Ez nem magyar szokás.
2021. jan. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!