Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hosszú forró nyár vagy kemény...

Hosszú forró nyár vagy kemény hideg tél? Melyiket bírod jobban?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 19:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
78%

Imadom az igazi telet, ami Magyarorszagon mar nem letezik. Ha megfelelo ruhazatom van es jol szigetelt, futott otthonom, akkor egesz evben birnam.

Az evtizedek ota tapasztalhato forro, fulledt ejszakara sem huvosodo, es vagy 5 honapig tarto magyar nyarat nem birnam elviselni.

Pont oceani eghajlaton elek, ahol se tel, se nyar nincs, orok tavasz-osz. Nagyon hianyzik a ket veglet, de a magyar nyar rosszabb, mint sokkal delebbre, ahol ejszakara huvos lesz. A Karpat-medence egy katlan nyaron.

2021. febr. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
95%

A meleget jobban kedvelem, a hideget egyáltalán nem. Sokan mondják, hogy fel lehet ellene öltözni: na, én pont azt utálom, hogy a jó közérzetemhez magamra kell rángatnom a fél szekrényt. Sosem szerettem a hideget, de mióta egyszer tél közepén, -10 fokban betojt a kazánunk hétvégére (nem találtunk elérhető szerelőt) és 3 napig nem tudtunk fűteni, fürdeni, azóta kifejezetten gyűlölök fázni.

Azt szeretem, ha a szél, a napfény éri a bőrömet. Melegből a párásat nem szeretem, a száraz meleggel nincs bajom, azt bírom.

2021. febr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Tél...


Régebben a nyarat preferáltam, de már most éjszaka melegben nem tudok aludni meg rengeteg munka van az udvarral, nyírni kell a füvet, ha esősebb időszak van akkor hetente, több délutánomat elvisz...


Télen ezzel szemben begyújtok, ücsörgök a meleg kályhja mellett és élvezem a gondolatot, hogy kint hideg van, bent meg melegszek... nincs kint se munka, max a hó ellapátolás a ház előtt...

2021. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!