Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is leejti a mobilját vagy...

Más is leejti a mobilját vagy csak én vagyok ilyen béna?

Figyelt kérdés

#ügyetlenség #Ügye tl #Ugyetttt #Ugyi
2021. jan. 21. 09:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A heten volt egy nap, amikor nagyon ki voltam keszulve es kettoszor is leejtettem egymas utan, de tegnap is egyszer.
2021. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

minden nap 3-4x elejtem és volt szervízben, mert széttörtem a töltős csatlakozóját :D Most az alján vannak repedések, a szélére esett és végigtört az üvegfólia alatt egy 5x3cm részen. Én addig használom ameddig bekapcsol.

Nemcsak te vagy szerencsétlen nyugi :)

2021. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem az első telefon leejtésem olyan jól sikerült, hogy az egyik sarkából le is tört egy nagyon pici darab.. az még nem egy teljes előlapi érintőképernyős volt, így az szinte teljesen megúszta. Azóta vettem egy újat, mert ez felmondta a szolgálatot (akkumulátor gond), és az előzőkből okulva már flip tokkal használom a mostanit.

Szóval nem vagy egyedül :D

2021. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az ügyetlenségem fóliázással és érintőképernyő cserével együtt 20 ezer Ft-omba került.
2021. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én még csak kétszer ejtettem el. Hála istennek, nem tört össze. Mindig meglepődök, hogy hány embernek van törött képernyőjű telefonja. Persze bárkivel megeshet, hogy leejti, de akinek már sokszor romlott el a telefonja ezért, az szerintem nem vigyáz eléggé a tárgyaira.
2021. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!