Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok akiknek csak érettségijük...

Azok akiknek csak érettségijük van, mire vittétek az életben?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én semmire
2021. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdtem egy egyetemet, de rajtam kívülálló okok miatt félbe kellett hagynom. Egy multinál helyezkedtem el adminisztrációs munkakörben, igazából az első helyen ahová felvettek papír nélkül, majd 2 évvel később ott elkezdtem projektekkel foglalkozni és megtetszett ez a munkakör, ezt akartam utána már csinálni. Cégen belül, céges költségre elvégeztem több tanfolyamot (Lean six sigma 3 fokozatát, Prince2 Foundation és Practicioner), ezekhez nem kellett felsőfokú végzettség és ezek a projektmenedzsment szakmában többet érnek, mint bármilyen egyetem. Egy darabig a cégen belül építettem a karrierem, aztán kihelyeztek külföldre, 8 évvel később azóta is ebben a szakmában vagyok de már más cégnél és más országban. A baráti társaságomban még ketten vannak rajtam kívül, akiknek hasonlóan alakult az élete, csak más-más szakmákkal, de mindenki a munkahelyén keresztül tanulta ki azt amit most csinál.
2021. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy multinál dolgozom irodai ügyintézőként. Az elején még csak sima adminisztrátorként kezdtem el dolgozni, aztán egy év múlva előléptettek, és még alaposabban betanítottak a munkába. Közgazdasági szakközépben szereztem meg az érettségit, és felsőfokú nyelvvizsgám is volt, amikor felvettek, bár ez akkor arra a pozícióra nem volt követelmény, a mostani munkakörömbel viszont előfordul, hogy idegen nyelven kell kommunikálnom.
2021. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmire. El tudtam menni szalag mellé dolgozni 3 műszakban nettó 180ért.

Most kezdek el szakmát tanulni, hisz ennyiből nem lehet megélni, na meg nem éri meg.

2021. jan. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági őr vagyok, szóval lényegében semmire.
2021. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gőz Ákos válasza:
az nem biztonsàgi őr hanem portàs
2021. márc. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Mármint?

2021. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!