Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetszik ez az idézet? Én...

Tetszik ez az idézet? Én irtam. Katolikus vagyok.

Figyelt kérdés
Élj úgy minden nap mintha az utolsó lenne. Szeress, nevess, ölelj, vesd ki a rosszat, haragot minden gonoszt a szívedből. Légy boldog minden nap ha van rá lehetőség öleld meg a szeretteidet. Adj hálát minden napért, es ne légy nagyravágyó, próbálj hálás lenni azert amid van.....🙂
2021. jan. 24. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem akarok rosszmájúnak tűnni, de ebben az égvilágon semmi eredeti nincs. Csak közhelyek egymás hegyén-hátán.

Sajnálom.

2021. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Az elsővel értek egyet, ezek full basic közhelyek sorjázása, amiktől szerintem az emberek zöme már inkább a falra mászik.
2021. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Filléres közhelyek...
2021. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Filléres közhelyek egymás után dobálva, központozási ismeretek a béka segge alatt. Semmitmondó az egész.


Idézetnek nevezni meg barokkos túlzás

2021. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ezt hívják közhelynek, semmi új vagy gondolatébresztő nincs benne. Felmész bármilyen közösségi oldalra, pillanatokon belül találsz olyanokat, akik szó szerint ilyen motivációs üzenetekkel pakolják tele az oldalaikat. Szép szavak mögöttes tartalom nélkül.
2021. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Tök nyálas...
2021. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Közhelyes. Az ember és az emberi psziché nem ilyen egyszerű, mint amit ez az idézet "elvár".
2021. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem minden nap lehet ugyanezzel az "idézettel" találkozni egy 50+os nagymama Facebook posztjainál.
2021. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csupa közhely, semmi eredetiség :D
2021. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!