Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hétfőn cigánylakta helyre...

Hétfőn cigánylakta helyre viszek csomagot futárként?

Figyelt kérdés

Ahogy néztem a google képeket,láttam,hogy egy kis parkos lakótelepre fogok csomagot vinni.

A képeken sok ember kint ül a parkos részen. Láttam normális családokat ,kisgyerekekkel stb...

Viszont feltűnt pár roma származású ember is..

Na most én oda megyek egy csomagokkal,készpénzzel,mindennel tele lévő furgonnal. Kicsit félek.

A csomagokért fizetni is kell majd,nem is keveset. Szerintem nem roma családhoz szállítok. Egy baj van. A furgon ajtaja nem zárható,ha a raktér nyitva van. Hogyan tudnék nagyon odafigyelve,óvatosan és gyorsan túlleni ezen a helyen,hogy ne legyen baj?


2021. jan. 24. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Lerakod arrebb a kocsit es onnanstol bicajjal mész be az utcájukba es egy szál csomaggal.mint egy csori senki. Akkor nem akarnak kirabolni.
2021. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Sajnos több csomag van,nagyobbak. A kva autó nem zárható nyitott raktérrel.

Kicsir parázok

2021. jan. 24. 12:53
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Hívd fel a címzettet, hogy pontosan mikor érkezel, kérd meg szépen, hogy ha nem gond, akkor jöjjön le a csomagjáért, mert nem tudod zárni a kocsit.

Én mindig örülök, ha előre szólnak, és felkészülhetek időben.

2021. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Persze mèg adjon is tippet hogy amugx pajszer se kell mert nem zárhato
2021. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Jó akkor keressen másik munkát.
2021. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
Munkatársat kell vinned magaddal, és felhívni a rendőröket adjanak tanácsot a környékről, és hogy tudnak e valamit tenni hogy biztosítsanak.
2021. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy 3. válaszoló jól írja, csak annyi, hogy ne a valós indokkal kell magyarázni, hanem szépen megkérni, hogy menjen le ő a csomagokért, mert mondjuk óriási késésben és nagy segítség lenne, de fenn áll az a kockázat, hogy mivel írtad, hogy több nagyobb csomag, hogy nem megy bele. :/ Esetleg az napra nem tudsz valakit magaddal vinni, hogy addig ő maradjon a kocsiban? Eleve, miért nem biztosítanak normális körülményeket - ebben az esetben a kocsi zárhatóságát-, a munkavégzéshez? És persze ilyenkor a dolgozón verik le az anyagai kárt, ha keletkezik.
2021. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem ertem. Mi azzal a baj ha a rakternel pakolsz es addig nem zarhato az ajto? Nincs semmi ott elol amit el tudnak lopni. Nincs gps se telefon mert viszed magaddal. Problem? Csak unatkozol az idiota kerdeseiddel.
2021. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Inkább nem mondom neked,hogy ki a **** unatkozik,jó?

Telefonok,KP,hátul csomagok...

Még ha minden a zsebemben is van fennáll a veszélye,hogy megtalálnak...

Főleg,hogy a feladó valami zuhanykabinos cég,sok csomag,szóval nagyon jó lesz.

2021. jan. 24. 13:22
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Futar szolgalat felelossege ha kirabolnak
2021. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!