Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jobban érezném magam, ha...

Jobban érezném magam, ha hangrögzítőre beszélnék a gyerekkori és egyéb sérelmekről?18l

Figyelt kérdés

Jelenleg érzem, hogy ki kéne mondani, de barátoknak nem akarok beszélni róla, és egyéb emberekkel sem. A pszichológuson gondolkodtam, de nincs jelenleg lehetőségem, mivel felénk rossz a közlekedés, a szüleim hülyeségnek tartják, elvinni nem fognak, és én meg velük lakom a középsuli miatt. Talán jót tenne, ha beszélnék róla következmények nélkül. Tudom, hogy a végső megoldást az nyújtaná, ha nem lennék abban a környezetben, azok között az emberek között, aki okozták a sérelmek jelentős részét, de ez leghamarabb jövő nyáron lesz fixen lehetséges, vagy esetleg ha vissza lehet menni a koliba egyszer.


Szerintetek könnyebb lenne a lelkemnek, ha beszélnék a hangrögzítőmnek, elmenteném és soha többé nem hallgatnám meg a közeljövőben?


2021. jan. 26. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én le szoktam írni,aztán elégetem.

Ez elég jól bevált.

A másik módszer,ha keresel valakit pl itt és névtelenül leveleztek.

Talán jó tanácsot is kapsz és meghallgat valaki, akinek lehet te is tudsz segíteni.

2021. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem még az is segíteni szokott, ha csak úgy a semmibe mondom. Persze, próbáld meg, ártani nem árthat. Esetleg írd ki magadból!

(Tudom, semmi közöm hozzá, de a szüleid szégyelhetik magukat, hogy butaságnak tartják, hogy a gyerekük pszichológushoz szeretne menni, ráadásul ebben nem is támogatnak téged.. szomorú)

2021. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem elmondhatod nyugodtan, jobb vagyok mint egy hangrögzítő.:)
2021. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó megoldás lehet az idegennel való levelezés, de nem biztos, hogy megoldja a gondjaid ha kiadod magadból. Átmenetileg viszont tud enyhíteni, amíg opcióvá nem válik a szakember.

Célzottan egy emberrel levelezz, mert így elkerülheted, hogy körbesajnáljanak, aminek csak negatív hozadéka van.

2021. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálod meg csak úgy egyből, hogy megnézd milyen? Nem értem. Én elég sokat beszélek hangrögzítőbe. Több órát is néha.
2021. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jan. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!