Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is megemelkedett már...

Másnak is megemelkedett már úgy az ingerküszöbe, hogy szinte semmit se tart durvának, megrázónak, undorítónak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 16:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem igaz, hogy semmit, de sok dolog felett mar elsiklunk, mert mindennapossa valt.
2021. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy szinte semmi, mert úgy értettem, hogy azokra a dolgokra is igaz, amik nem mindennaposak. Hogy hiába történik ritkán, mégsem tud meghatni. Nem egy sima valaki lelőtt valakit, vagy nem hatott meg a Szerb film. Pont olyanokra gondolok, amik nem hátköznapiak. Hogy bármit hallasz vagy látsz már nem érdekel, nem tudsz szörnyülködni. De akkor látom nem csak én vagyok így. Ez jó hír nekem.
2021. jan. 26. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Mostanában vettem észre, hogy igen.
2021. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel.
2021. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jelen ami másokat megbotránkoztat nekem az semmi extra.

Amelyik filmeken a legtöbb ember nyomra kifordul én akár meg is kajálok közbe XD. Vagy nekem van túl erős idegzetem vagy másoknak túl gyenge

2021. jan. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem másoknak a gyenge és nem nekik erős. De nem baj az.
2021. jan. 27. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!