Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha csak azokat az embereket...

Ha csak azokat az embereket néznéd, akiket ismersz annyira, hogy van egy véleményed róluk, hogy inkább tisztességesek v. inkább tisztességtelenek, akkor?

Figyelt kérdés
szóval akkor hány százalékukat mondanád tisztességesnek?

2021. jan. 26. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Akiket ismerek, csak tisztességesek. Tehát 100%-ban.

Magam miatt igyekszem elkerülni az olyan embereket, elvégre igyekszünk magunkhoz hasonló emberekkel körbevenni magunkat. És ez egy nagyon fontos szempont, önismereti szögből nézve is.

2021. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Üzleti, jogi téren a többségük tisztességes. Egy kisebb részük azért, mert tényleg tisztességes akar lenni, de nagyobb részük azért, mert fél a büntetéstől.

Emberileg meg... Hát, sajnos a 90% nem tisztességes. Szinte mindenki félrelép és átver mindenkit.

2021. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Mindenkiről van véleményem, nem kell részletesen megismernem az életét. Szerintem 60-70% tisztességtelen.
2021. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%-a tisztességes
2021. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon relatív, nem lehet ilyen egyszerűen megválaszolni. Ami szerintem tisztességes az mások szerint lehet, hogy nem nézőpont kérdése.

A masik dolog meg a szó definiálása mit jelent szerintem a tisztességes es mit jelent masok szerint.

Saját meglátásom alapján a körülöttem élők 70% a tisztességes.

2021. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tisztesseg fogalmat kellene tisztazni.

Magyar embernek talalt targy az nem lopas peldaul, pedig az, ha megtartod.

Palcat torni afolott, hogy valaki hazassagban ketsegbeesetten kuzd, mert szerelmes lett, es a tarsat szereti. Na, az nagyon megy.

En leszarom, minek tartananak. A sajat kodexem betartom, es a kozeli szeretteim ismerik.

2021. jan. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi számít ismeretségnek?

De elsőre azt mondanám, hogy akiről el is tudom dönteni, annak legalább 80-90%-a tisztességes

2021. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!