Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csúnya ha egy nőnek magas...

Csúnya ha egy nőnek magas homloka van?

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ milyen az arca.Ha szép szemei vannak,orra,szája akkor nem olyan nagy dolog.Frufruval el is takarható ha zavarja
2021. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos az orrom se kicsi mellé és szív formájú ráadásul az arcom is.
2021. jan. 27. 13:44
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
A szív formájú arc szerintem szép
2021. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Most ez milyen kérdés.

Csúnya ha valaki dagadt? Hát sok embernek igen, van akinek meg ez tetszik. Csúnya ha nagy az orrom? Hát igen, de valaki így is elfogad, és nem látja nagynak.

Csúnya ha van egy letört fogam? Hát igen, de ha valaki beléd szeret, ez fogja utoljára érdekelni.


Csúnya, ha magas a homlokom? Hát basszus...igen, főleg ha nem szép mellette az arcod maga sem, az csak mégjobban torzítja. De biztos lesz valaki aki így fog szeretni, akinek szép leszel. Sőt, vannak kifejezetten olyan külsőjegyekkel megáldott emberek, akiken ezek a kis feltűnőségek egyenesen szexepilek, vagyis csak hozzáadnak, karakteresítik az arcodat. Egy magas homlok szexi is lehet.


Ennyit erról, hogy mi csúnya, nem CSAK ez dönti el.

2021. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Az összképet kell szerintem nézni, de amúgy a magas homlok elméletileg pozitív dolog is lehet.

Van akinek bejön, de valaki lehet más milyen formában, pl kollégám nem írom le melyik testrészével fogalmazott úgy, h paskolná a nagyobb homlokú munkatársunk fejét.

2021. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
fura, de legalább lehet egy menő frufuja, ami feldobja.
2021. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nem csúnya. A frufru is jól áll az ilyen lányoknak, ha nem is mindenkinek a vízszintesen levágott, de a félrefésült biztos. Középen is el lehet választani vagy oldalt. Amúgy pont ez benned az egyedi, akinek tetszel annak ezzel fogsz tetszeni.

Találtam pár hírességet akiknek magas a homlokuk, egyeseknek teljesen átlagos feje van, egyesek nagyon szépek, de a lényeg az hogy egyikőjüket sem teszi a homlokuk csúnyává. Egy jól megválasztott haj is sokat számít.

2021. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Ez lemaradt

[link]

2021. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha csúnya, ha nem nem tehetsz róla és nem is ez határoz meg. Szerintem biztos szép vagy.
2021. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
akkor is fura
2021. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!