Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A jelenlegi Magyarországon,ki...

A jelenlegi Magyarországon,ki proli réteg?

Figyelt kérdés
2021. jan. 28. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Én azokat nézem le aki használja ezt a szót, ezzel degradálja a szegényebb réteget.
2021. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szót rengeteget használják itt, de nem hiszem, hogy tudják a konkrét fogalmát.
2021. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Pontosan nem tudom, hogy ki számít proletárnak a mai társadalomban, de elmondom, hogy én kit hívok annak. Azt az embert hívom prolinak, aki a rossz anyagi- és társadalmi helyzete miatt a létminimumon él, vagy azalatt, esetleg egy ótvar állapotú, lyukméretű panellakásban. Emellett semmilyen pozitív hatással nincs a társadalomra és tele van destruktív gondolatokkal, megkeseríti patkény módjára a környezete életét és az egoizmus, színtiszta irigység és gyűlölet teljesen elködösítette az agyát.
2021. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as,hasonlóan gondolom én is és szerintem a roma lakkosság 95%-a ide tartozik.
2021. jan. 28. 17:28
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Akikről te beszéltek, ők szerintem a mélyszegénységben elők.A prolit ma inkább a minimálbérért, vagy gyárakban dolgozókat hívják a jobbmódúak. De attól még gusztustalannak találom, mert ez csak a elnézésüket szimbolizálja.
2021. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Azok akik Bödőcsön tudnak nevetni
2021. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nem, a cigány az cigány.

A proli valamilyen formában mindig munkásember.

Aki:

"Gyakran ipari jellegű városban, annak lakótelepi övezeteiben élő) külső megjelenésében, gondolkodásmódjában, viselkedésében közönséges, igénytelen, szembetűnően műveletlen, mindezek következtében társadalmilag kedvezőtlen megítélésű, alacsony helyzetű személy.

A szó jelentésbővülés révén az ilyen személyekhez társított jellemvonásokkal rendelkező (kínosan igénytelen, faragatlan) cselekvés, fogalom jelzője is lehet."

[link]

2021. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel manapság ez inkább szitokszó, nem igazán lehet iylen rétegről beszélni.
2021. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A prolinak annyi jelentése van ma már, hogy ezt nehéz megmondani.

Ha a negatív viselkedést érted ez alatt akkor elég nagy réteg, az ország fele is, de lehet több. Ha a kétkezű melóst érted alatta amibe beletartozik a jó és rossz is, akkor még nagyobb.

2021. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ttps://demokrata.hu/velemeny/proli-90727/



[link]



[link]



Ha ezeket elolvastad, mindent tudni fogsz. :)

2021. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!