Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen embernek látod magad...

Milyen embernek látod magad és ehhez képest a környezeted hogyan lát?

Figyelt kérdés
Ha túl nagy a különbség, mi miatt lehet szerinted?
2021. febr. 3. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A környezetem olyannak lát, amilyennek én szeretném, hogy lásson. Az, hogy valójában milyen vagyok, nem releváns. Társaságtól függ, hogy mely tulajdonásgaimat helyesem előtérbe.
2021. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Butának hisznek, mert nem vagyok kommunikativ, és nehezen oldódom. De valahogy nem is motivál semmi arra, hogy oldódjam olyanok közt, akik butának néznek, arra mennek hogy kikezdjenek, fúrjanam és folyamat bizonygassam nekik hogy nem vagyok az. Szóval számomra taszító emberek közt pláne nem tudok kommunikatív lenni.Ez ilyen ördögi kör.
2021. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
*ha vki erre tudna megoldàst, jól jönne..
2021. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hideg, magának való, kényszeresen magányos, távolságtartó vagyok, holott szeretnék emberi kapcsolatokat magam körül. A környezetem ehhez azért hozzácsapja, hogy jóindulatú, segítőkész vagyok. Azért van a különbség, mert nagyon nagy önbizalomhiányom van.
2021. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Van bennük rólam egy kép (nem tudom milyen), meg bennem magamról egy kép (ezt meg ők nem tudják milyen), a kettő között meg egy nagy-nagy szakadék.

Kommunikáció miatt. Nem tudom magam normálisan kifejezni. Magyarul mondom magyar embernek, de félreértik.

2021. febr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!