Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tanuljak nem foglalkozn...

Hogyan tanuljak nem foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

30 elmultam, csaladom van, dolgozom, megsem jutok elore.

Alberletben elunk.

Szinte az osszes baratom, rokonom sajat hazban el, mi pedig nem tudom valaha ossze fogunk tudni hozni-e egy sajat otthont.

Van bennem irigyseg is, de leginkabb az igazsagtalansag bant, hogy fele annyit nem dolgoztak az eletukben, csak jo a hatszeluk.

Nekem nincsenek szuleim, parome pedig nagyon szegenyek, meg inkabb mi tamogatjuk oket.

Mit tudnek csinalni, hogy ne erdekeljen ez az egesz?

Nem akarok vele foglalkozni, de minden heten valaki az arcomba vagja, hogy neki milyen jol megy.

Segitsetek kerlek


2021. febr. 4. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:

azért van ez,mert számodra a komfort értékesebb,mint a kockázat.

ha ezen a szinten vagy de előrébb akarsz jutni,akkor abba nem fér bele a komfortzóna.

kockázat szakértelem és adrenalin kell hozzá.

ezért vettem én is lakást 30 évesen,nulla hátszéllel.

mert megtettem sok olyan dolgot amit 1 millióból csak 1 ember tett volna meg.

ilyesmi meg,hogy igazságtalan az élet,soha meg sem fordult a fejemben.

nem érdekel mások dolga,nem mérhető senki sem hozzám.

minden kívánságom és vágyam teljesült.

időnként kemény áron,de összehoztam.


az persze megint egy más kérdés,hogy fenntartani az elért eredményeket sokszor keményebb meló mint elérni.

de ezen majd ráérsz akkor agyalni ha már megvan.

2021. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!