Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mások is több érdeklődési...

Mások is több érdeklődési körrel rendelkeznek, vagy csak én vagyok ilyen vegyes? 😅🤣

Figyelt kérdés

Van, hogy hirtelen sokminden érdekel, elkezdek vele foglalkozni, kapargatni a téma felszínét, majd valami megint felkelti a figyelmem, és azzal foglalkozok,majd tovább.


Eddig szerintem nem gond, hogy sok témát bejárok, viszont mindegyiket csak felszínesen tudom. Mélyebben egyiket sem. Így amikor feljön a téma, és a másik fél elkezd mélyebben áskálódni a témában, tök kínosan érzem magam.


Egyszerűen nem tudom miért nem köt le, miért nem érdekelnek sokáig a dolgok.

Így nem is tudom, hogy mi AZ,ami tényleg érdekelhet engem.



2021. febr. 6. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én az egészségügyben dolgozom, egészségtudományi területen tanulok (PhD a cél). Mindig is vonzódtam a művészetek felé. Színészkedtem, írtam. Érdekel az elektronika. A legtöbb házkörüli munkát anélkül el tudom végezni, hogy hívnom kellene egy szakit (nyilván a kisebb dolgokat értem ezalatt).

Voltam riporter és újságíró, jelenleg szabadúszóként írok, szerkesztek lektorálok a kórházi és oktató munkám mellett.

Szabadidőmben olvasok, sorozatokat nézek, zongorázni tanulok. Fiatalon negtanultam sütni, főzni, varrni, hímezni. Jártam társastáncra, grafikára (rajzolni viszont nem tudok).

Sorra nyertem a szavalóversenyeket is.

Nagy szenvedélyem volt mindig is a kémia és a biológia, de kutatások statosztikai számításait is elkészítem rendszeresen a megbízóimnak.

Volt néhány régi könyvem, kottám, elég ramaty állapotban. Megtanultam könyvet kötni :D.

Szeretem az informatikát, a szabadúszós munkáim magával hozták, hogy megtanultam (ha nem is profin, de elég jól) használni a grafikai, képszerkesztő, videoszerkeszto kiadványszerkesztő programokat is (Gimp, PS, Illustrator, Sony Vegas, InDesign stb.), az irodai és statisztikai szoftverekről nem is beszélve (Word, Excel, PowerPoint, SPSS, stb.).


És még van pár dolog, amiket nem soroltam fel hirtelen.

Szóval szerintem nem baj, hogy sok dolog érdekel. Én sem vagyok mindenben a legjobb, de több területen a legjobbak közé tartozom, és ezt annak köszönhetem, hogy széles az érdeklődési köröm. Amit élvezettel csinálok, az meg is marad, főleg ha jó vagyok benne. Amit tehernek éreztem vagy nem voltam benne jó, azt elhagytam.


Szeretem, hogy a munkámat is élvezettel végzem, a szabadúszós tevékenységeim pedog gyakorlatilag aktív rekreációs elfoglaltságok.

2021. febr. 7. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt még megjegyzem, hogy a felsoroltakban mélyen elmerultem. Ami csak felszínesen érdekel, azt nem csinálom, de ha nem próbálom ki, nem tudom meg, mennyire komolyan akarok vele foglalkozni. Szóval nem baj, ha kicsit úgy érzed, hogy csapongsz. Majd kiforrja magát :D
2021. febr. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ah, 11,ezt nagyon jó volt olvasni, hogy ennyi minden érdekel téged. 😄

Remélem én is találok valamit, ami jobban leköt, de annyi sok érdekes dolog van a világban.

2021. febr. 7. 08:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!