Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolok gyakran az...

Miért gondolok gyakran az öngyilkosságra?

Figyelt kérdés

Ahogy tudjátok, aki beszél róla az nem meri, én sem merném. Viszont ahogy életem során szembejöttek a problémák mindig az járt a fejembe, hogy a kudarcot nem tudom elviselni. Suliba piszkáltak mert sokat ettem, tanultam sport helyett és zsírdisznó lettem, aztán érettségit elb4sztam és nem vettek fel töri szakra második próbálkozás is hármas lett így feladtam, embertelen mennyiséget tanultam , de vizsga volt és ott kikapcsolok. Meg amúgy is disz'minden vagyok meg ha izgulok dadogok. Utóbbi hónapokban a targonca meg a hivatásos jogsit kezdtem el és annyira félek, csak arra gondolok, hogy ezt nem bírom és inkább kinyírom magam, de azt nem nem akarom mert biztos annál is undorítóbb látvány mint most ahogy kinézek. ( egyébként mióta kötelező a maszk többet járok utcára, régen féltem, hogy meglátnak és kiröhögnek, hogy milyen hitvány vagyok)

Ja hát önbizalom szót azt ismerem, de nekem olyan nincs, személyiségem sincs. Csak egy paca vagyok akit mindenki ócsárolt, én voltam az akin mindenki levezette a feszültségét, még a tanárok is mert elküldött az osztályfönök pszichológushoz aztán elmondta a tanárnőnek a szakember, hogy mit beszélt velem utána meg a tanárnő az egész osztálynak elmondta egy elég féltett titkom majd azzal gúnyoltak..


Opsz, jó sokat irtam. Bocs, sz4r ez a magány, megered az ember ujja. 22///f


2021. febr. 7. 00:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kudarcnak gondolod magad?
2021. febr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Nincs senki akire számíthatsz? Pl.: szülők , tesó, bárki ?

Nyilván sokat számítana, ha kapnák némi biztatást vagy jó szót tudom.

Fejben nagyon sok minden dől el, próbálj meg változtatni. Ha zavar a súlyod próbálj meg diétázni és mozogni valamit .. a negatív gondolatok ellen is nagyon jó lenne . A másik akármennyire is nehez semmihez ne állj úgy hozzá hogy nem fog menni, mert ilyen hozzáállással biztos nem.

Egyébként egy normális pszichológus is sokat a tudna segíteni.

2021. febr. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Itt az ideje új életet kezdened.

Javaslom az akaraterő könyvet és ezen kívül az öt másodperces szabályt amit már akár mai is el kezdhetsz csak aludj eleget.

[link]


Ezenkívül nagyon fontos önismeretet szerezned.

Az internetet mindent megtalálsz ezzel kapcsolatban.

Ezen kívül az étkezéssel is,fogyással,ne akarj azonnal gyorsan le fogyni mert akkor lógni fog rajtad a bőröd és csúnya lesz,szépen fokozatosan.

Sok sikert!

22F

2021. febr. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert túl sokat gondolkozol a múlton,itt az ideje 360° fordulatot venni és tenni azért hogy jól érzed magadat,pszichológus is tud rajtad segíteni de ehez te is kellesz.
2021. febr. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok.

Bocsi,180° akart lenni.

2021. febr. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok empatikus, ezért lehet bunkónak tűnök. Csak jelzem, hogy nem vagy egyedül. 40 vagyok és nem telt el nap az elmúlt 30 évben, hogy ne gondoltam volna az öngyilkosságra.


Valaki költészetbe ölti ezeket a gondolatokat.

2021. febr. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz csinálni?
2021. febr. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

TE NEM VAGY SENKI!


Ha a tanárod ennyire semmibe veszi az érzéseid egy kis mo**csk dög már bocsánat!


Engem is szekáltak,de mégis élek! Mégis feljutottam ide és ember lettem!


Bennem is rengetegszer bennem volt hogy oké én ezt nem birom tovább,a baratnőimben is ,ők is gondolkoztak már ezen

Egymás előtt haverok voltak a szekálók,egymás nélkül szidták egymást


De tudod miért nem tettem?

Mert akkor gyáva lettem volna,én elviselném ha bármilyen betegséget kapnék csak egy dologért nem akarom ezt,a családom annyira szeret engem hogy belebetegednének,azt nem birnám nézni


Ha gondolod én szivesen beszélgetek veled emailben akár,más dolgokról hogy tereld a figyelmed erről


Kitartás!!

2021. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja és még valami: nyáron volt egy kis rekordos kérdésünk(nem lényeg) ott is voltak trollok,de olyan szinten nyomták a dumát hogy én egyik este sirva fakadtam hogy létezhetnek ilyenek..,de együtt legyőztük őket,most megint megjelentek de most megtanultam visszavágni nekik és nem tudom kifejezni mennyire jó érzés volt olyanoknak irni olyat amit megérdemelnek


Tudom hogy ez nem igy megy az életben,csak gondoltam leirom mert azóta nem sirok miattuk


Olvass inspiráló üzeneteket

2021. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyébként én verseket szoktam irni

Bár ezek inkább átfajultak szerelmes versekké boldof leszek tőlük szal igza van a költészet segit

2021. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!