Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen nehéz férfiként...

Miért ilyen nehéz férfiként mostanában lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Még októberbe szakítottam a barátnőmmel, és januárba gondoltam úgy, hogy vége a vizsgaidőszaknak, és elkezdek megint lányokkal ismerkedni. Amit rólam érdemes tudni, hogy a fejem nem valami vonzó, de a testem legalább sportos. Ezelőtt se voltam kapós a lányok között, de ha megismertek, akkor jóba lettem velük, így lehetett aztán később komolyabb dolog is. Minden eddigi barátnőm így szereztem, egyiket se a torz fejemmel fogtam meg.


Viszont most, hogy nem tudok személyesen ismerkedni, csak a netes felületek maradtak. Itt viszont csak a külsőm látszik, instán is meg face-n is, ahol bár a legelőnyösebb képek vannak rólam, még így se az igazi. Összesen 30 lánynál próbálkoztam be, csak sima ismerkedési szándékkal, és kb. esélytelen a dolog. Voltak közöttük szépek, és számomra nem bejövősek is. 30 lányból összesen 2 írt vissza, akik viszont rendesek voltak, és úgy közölték, hogy nem szeretnének velem megismerkedni. A többi nem is válaszolt. Emellett 30-ból szintén ez a 2 lány fogadta el a követésemet instán.


Egyszerűen lehetetlen feladatnak érzem az ismerkedést. Arra nagyobb esélyt látok, hogy megnyerjem az ötös lottót, minthogy valamelyik lány megismerkedne velem. Mellesleg eléggé álszentek ezek a lányok, mert mindenhol azt hangoztatják, hogy a külső nem számít, meg kikérik maguknak, hogy csak a külsőt nézik, erre tessék, esélyt sem adnak, hogy megismerjenek a külsőm alapján. Viszont így hogy tudnék ismerkedni? Most minden be van zárva, csak az internet maradt. Ott viszont mintha fake profilokkal lépnék kapcsolatba, semmi reakció.



2021. febr. 7. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

"mindenhol azt hangoztatják, hogy a külső nem számít"


Sehol nem mondanak ilyet a nők. NEM CSAK a külső számít.

2021. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Mert álomvilágban éldegélnek, és beképzeltek. Én is társkeresőztem nagyon sokáig. Hazudoztak állandóan, sőt, volt olyan, aki letagatta a saját gyerekeit. Levágta őket a fotóról, de a kezük ottmaradt 😆 Akkor olyan is volt, aki nem is hasonlított az általa közétett képekre, amire azt állította, hogy ő van rajta. Mikor személyesen találkoztam vele, akkor lepődtem csak meg igazán. Ott vallotta be, hogy akit képen láttam az a barátnője volt. Volt, aki kapcsolatban tengett, azt letagadta. Olyan is, aki bunkó módon egyszerűen elsétált mellettem, és olyan is, akit étterembe vittem, jóllakott, majd büfögést követően közölte, hogy nem vagyok az esete. Én meg mondtam, hogy akkor kifizeted a számládat 😆 És az i re a pont, a tali első mondata, konkrétan a szia helyett ez volt: bocs, de nem kaptam meg a családit, és semmi pénzem 😆 Nekem ebből cirka 1 év alatt elegem lett. Korukat tagadták, állandóan b@sztattak a kinézetem miatt, öregasszonyok írogattak, meg retardáltak szívezgettek. Köszönöm szépen, nagyon jól megvagyok egyedül is. És még nem tettem említést arról, hogy ápolatlanok, iszákosok, idióták gardedámja, akik Mr tökéletest akarják.
2021. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
nyerj a lottón.. és fürtökben fognak csüngeni rólad a nők.
2021. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha férfi vagy hanyagold a netes ismerkedést. De tényleg.
2021. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

nem akkora tragédia ez,csak azt hagytad ki a számításból,hogy a netes ismerkedés,az online game,egy egészen más külön műfaj az élő csajozáshoz képet.

ugyanúgy gyakorlat,az alapok megismerése kell hozzá mint az élő játékhoz,de alapjaiban és szinte lényegében más.

2021. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

A mostani csajok többsége agyatlan farok- és pénznyelő automata.

A kinézeted meg valóban nem számít, ha van egy komoly egzisztenciád.

Ha komolyan veszed őket, akkor lehúznak vagy átb.nak, vagy mindkettő.

Természetesen léteznek normális csajok is, csak őket nehéz fellelni, mert mindenhonnan lesöprik őket a nyomulós, rajzolt-szemöldökű, agyonszoláriumozott sültegér kinézetű, agyatlan, gyalogri bancok.

De hajrá.

2021. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!