Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne egy naplód, amibe...

Ha lenne egy naplód, amibe bármit beleírhatsz, az valóra válik, te mihez kezdenél vele?

Figyelt kérdés
Bármit kívánhatsz tőle, természetfeletti képességeket, halhatatlanságot, új dimenziókat...

2021. febr. 9. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A lottószámokat kívánnám.
2021. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
#1 Sok értelme lenne, annyi erővel már mindjárt kétszer annyi pénzt is kívánhatnál, mint amennyit a lottón nyerni lehet xD
2021. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég nekem a lottó, az nem vetne fel kérdéseket a hatóságokban.
2021. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
A halálomat kívánnám
2021. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Először is azt, hogy oldják fel a korlátozásokat és legyen vége ennek az egész vírusnak.
2021. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4-es, szerintem végtelen kívánsággal bármelyik problémád megoldódna
2021. febr. 9. 20:02
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Menjek vissza olyan helyzetekbe, ami a való életben rosszul sült el, hogy ne úgy cselekedjek, mint akkor, hanem javíthassam ki.
2021. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Fű, nekem egyből beindult a fantaziam. Az biztos hogy kalandtorteneteket írnék, csupa fantasztikus dologgal. Lenne egy kirándulás egy földrészen, ahol marcipánbol lenne a fű és minden edessegbol lenne, és enciklopediaba rendeznem a különböző praline virágokat és suti-hegyeket. Természetesen egy dekat se hiznek. Aztán urutazasra indulnek és megnéznék mindenféle érdekes kozmikus kepzodmenyt. Egy másik történetben lenne egy párhuzamos világban egy másik életem ahol egy másik férfival élnem le az életem, hogy megtudjam mi lett volna, ha. Aztán biztos hogy kipróbálnám milyen ha nagyon gazdag vagyok és két hétig csak shoppingolnek ami megtetszik. :D

Ja és persze beleirnam én is hogy par félresiklott dolog ami történt az helyre jöjjön.

2021. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Én elégetném. Túl nagy felelősség. Nem jó, ha bárki rendelkezik ilyennel. Különben se lennék boldog, ha nem magam érem el az eredményeimet.
2021. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Időutazás. Előre-hátra. Gyorsítani, lassítani, megállítani.
2021. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!