Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is, aki fél a székleté...

Van más is, aki fél a székletétől?

Figyelt kérdés
Nem úgy, hogy megtámad, hanem hogy művelet közben hozzámér vagy "felpattan" a vécéből és hozzámér. Ez nagyon gáz? (Trollokat nem kérek).

2021. febr. 9. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

De be vagy Szarva...😅

Ne fossál má'! 😰

2021. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez elég gáz
2021. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Az nem jut eszedbe, hogy míg ki nem bújik, addig végig odasimulva él a beled összes falához?
2021. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Vannak sokan akik félnek a kakitól, úgy 2 éves korig. A te korodban minden bizonnyal kórosnak tekinthető. Elég komoly válasz? 😒


De kit akarsz hülyíteni ezzel a tök értelmetlen trollkérdéssel? A kaki nem pattan vissza a vízből, csak felfröccsenő víz érhet a fenekedhez.

2021. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy kívül hozzám ér. A belem sem lehet egy szép dolog, de bennem van, így nem zavar.
2021. febr. 9. 21:49
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
A fóbiának az a lényege, hogy értelmetlen félelemről van szó.
2021. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll. Ha szerinted az vagyok, ne irka-firkálj ide. Nekem vol zűrös balesetem és olyan is volt, hogy egy nagyobb adat "felfelé kunkorodott) és hozzám ért, kb. idegösszeomlást kaptam. Kérek ha értelmeset nem tudsz írni, de firkálj ide, mert szerintem éppen ez a trollkodás és kifejezetten kértem, hogy az ilyen típusúak ne itt tobzódjanak.
2021. febr. 9. 21:51
 8/13 A kérdező kommentje:
adag...
2021. febr. 9. 21:51
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Én is szartam már be felnőtt koromban, nincs azzal gond. A legjobbakkal is megesik. Ettől még nem fogok félni tőle.
2021. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Na jó 😂😂😂 a 7-esben ezt egy csöppet túltoltad 😂😂😂😂😂😂
2021. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!