Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz vagy érthető reakció ez?

Gáz vagy érthető reakció ez?

Figyelt kérdés
Életem során rengetegszer belém tapostak és semmibe vettek. Mintha én nem számítanék... Ebből kifolyólag sokszor megsértettek és megbántottak amivel sosem törődtek. Odáig jutottam mostanra hogy már a legkisebb dologért sem tudok megbocsátani. Semmit sem vagyok képes megbeszélni mert nincs mit. Aki olyat tesz annak nincs bocsánat. Egyetlen egy dobása lett nálam mindenkinek. Van aki szerint ez gáz de ha más is annyit kapott volna már mint én lehet másképp gondolná. Tényleg gáz ez?
2021. febr. 9. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem, folyadék.
2021. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eléggé. Mert omstantól olyanokat büntetsz, akik alkalmasint nem tehetnek arról, hogy mások hogyan viselkedtek veled. Az önértékeléseddel van probléma, azon kéne inkább dolgozni, szükség esetén szakember segítségét kérni a tarumatikus élmények feldolgozása miatt.

Ha mostantól te is bunkó leszel, attól nem lesz jobb, csak még mélyebbre fogsz süllyedni és magányos maradsz.

2021. febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem gáz, sokan alapból olyan típusok hogy nem tudnak megbocsátani.

Inkább az a gáz hogy azt hiszed hogy másnak minden jó, hogy csak te kaptál annyi szart a nyakadba, pedig mindenki kb ugyanannyit tűr és nyel, csak nem vagy mások helyében és ezért nem tudsz róla, mert senki nem panaszkodik. Illetve vannak olyan emberek akik folyamatosan panaszkodnak és a sérelmeiket emlegetik, de azokat senki nem tudja elviselni, egy idő után nincs kinek mondaniuk a magukét.

Ez a "ha más is annyit kapott volna" meg "ha más is ennyit szenvedett volna mint én" mártír szöveg.

2021. febr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valahol értető a gondolkodásod, de nem lenne más megoldás is? Így tök, totál elmarod magad mellől az embereket. Másik megoldás esetleg az lenne, hogy megoldási variációt eszelsz ki azzal kapcsolatban, ha valaki bánt, rosszul lép feléd, és nem egyből dobod, vagy lezársz vele szemben. Az élet egy küzdelmes játék sajnos, én is kipróbáltam ezt a dacos, harcias hozzáállást, de nem biztos, hogy jó, mert csak elmarom az embereket magam mellől, így inkább nekem kell változni, és felkészülni egy értelmes vitára, konfliktusra, nézetkülönbségre. Több megoldási módok vannak, de ez a lezárás nem feltétlen jó.
2021. febr. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4#. Próbáltam mást de mindig ugyanúgy ez lett a vége. Azt hiszik az emberek hogy bármit megcsinálhatnak velem az a baj. Kb egy csicska vagyok a szemükben
2021. febr. 10. 08:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?Ha így jobb neked hogy ilyen vagy akkor ennyi.Én is tapasztaltam ilyet,mármint a csicskának nézést és qrvára nem jött be aztán el is hajtottam az illetőt....Azóta sokkal nyugodtabb vagyok mert nem kell mindig másnak a dolgait intéznem és a kívánságait teljesítenem....El lehet nagyon fáradni az ilyentől.Nekem mindegy ki az,ha ilyet észlelek akkor leléptem.
2021. febr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En megertelek, ugyanigy jartam es ez egyfajta pajzskent funkcional. En annyiban tudom ezt kontrollalni, hogy nem esek neki mindenkinek es nem uldozom el az embereket magam mellol, viszont akirol egyszer megtudom, hogy hazudott/atvert/megbantott, abban soha tobbe nem tudok megbizni. Aki nem kovet el egetvero hibat, azt nem iktatom ki az eletembol, de nem is osztok meg vele annyi mindent, mint elotte. Olyan semlegesse valik.
2021. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!