Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért ennyire...

Az emberek miért ennyire "szakállellenesek"?

Figyelt kérdés

Amikor beszélgetek más nőkkel/lányokkal mindig feljön ez a szakáll téma.

Nekik nem tetszik, mert "undorító, senkinek sem áll jól" de olyat is hallottam már hogy "nem az őskorban élünk hogy ne tudná rendbe tenni magát"

Nagyon ritka, amikor valaki azt mondja, hogy tetszik neki, vagy elvan vele.

Mikor erről beszélgetünk, néha kicsit gáznak érzem magam, mert nekem kifejezetten bejönnek a viking kinézetű csávók. Egyszer kimondtam ezt, és értetlenül néztek rám, hogy az olyan férfi mégis hogy jöhet be valakinek...



2021. febr. 10. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Pedig az olyan férfi elég sok nőnek bejön.
2021. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem tűnt fel, hogy szakállellenes lenne a többség.

Nekem nagyon bejön 😍 ezerszer férfiasabb, mint a csupasz arc..

2021. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is a viking típus az esetem. A barátnőim közül 10-ből 3nak szintén. Ízlés kérdése, mindenkinek megvan a célközönsége. Egyébként ne zavarjon, annál kevesebb a konkurencia :D
2021. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Az egész rövid és jól ápolt formázott szakáll tud vonzó lenni a legtöbb nőnek. Viszont az ápolatlan bozótosan növő az inkább a hajléktalanokra emlékeztet, igénytelen és nem higiénikus.

Ha azt mondják, hogy egy szakállas férfi, mindenki ez utóbbira gondol és azért mondja, hogy nem szereti a szakállas férfiakat.

2021. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Mert a legtöbb fiatal lány magát is csak csupaszon és a fiút is csak csupaszon tudja elképzelni.

"Feláll a nemlétező szőr a hátamon" - mondják sokan. Wtf. mindenkinek szőrös a háta, azt nem meg nem tudom elképzelni, hogy egy piheszőrű szőke kislány még a hátát is gyantáztassa.


Ápolt szakáll dögös és vonzó, jól tud állni, de ahhoz az kell, hogy foglalkozzanak vele, ahogy a 4-es is írta. Mindkét nővérem (28 és 24 évesek) férje körszakállas, vagy borostás, így szeretik a férjüket.

2021. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Én az ápolt, de nagy bozontos szakállat szeretem (lásd Tormund a Trónok Harcából). A körszakáll vagy a rövid szakáll semleges.
2021. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Mert a szakállal nem eladható a borotva, after shave, gél, kutyafüle. Azt nyomatják a médiákban, filmekben, a szőrtelen arcot. Jut eszembe a mellkas is szőrtelen kell, hogy legyen, a lányok is borotválják a hónaljat meg ugye mindent, mert ami nem borotvált az igénytelen. Megesszük a médiából.
2021. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
a nők azért nem szeretik mert kidörzsöli a puncit
2021. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Van akinek jól áll, de pl csókolózás közben elég zavaró. Én meg elég csikis is vagyok bizonyos helyeken es ha szakállal matatnak ott, akkor elröhögöm a hangulatot, meg az izgalmi szintem a nullára esik vissza emiatt, szóval lehet kezdeni előlről az egészet.
2021. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogyha jól áll neki, akkor mindenképpen legyen szakálla, viszont ha nem előnyös, akkor inkább ne eröltesse. Embertől függ nálam. Szeretem egyébként ha van szakálla, de akkor az tényleg legyen dús, és mint írtam, álljon jól neki.
2021. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!