Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik szemszín a szebb?

Melyik szemszín a szebb?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 15:46
A kérdező szavazást indított:
Kék szem
Barna szem
Zöld szem
44 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Embertől függ, hajhoz, bőrszínhez mi áll jól. Sőt... nekem pl. heteroszexuális nőként férfiban gyakrabban tetszik a barna meg a melegebb tónusú zöld szem, nőknél meg a kék szem (de ez inkább szőke, vörös hajhoz meg hideg világosabb barnákhoz). De attól még vannak itt is kivételek :).
2021. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem a kék szem gyönyörű, és minden hajszínhez, bőrszínhez jól áll.

A zöld is tetszik.

Csak a barna nem.

2021. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
A mélybarna szemnél nincs szebb. Az olyanoktól mint alexandra daddario szeme rosszul vagyok. Mintha lézer szeme lenne xd
2021. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Milyen kek? Milyen zold? Milyen barna? Milyen arcban.

Nagyon buta kerdes.

2021. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkinek más tetszik, szerintem a barna szem a legszebb. :)
2021. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, én vagyok az egyetlen, de nekem a kék szem kifejezetten nem tetszik. Főleg a nagyon világoskék..olyan üres, bugyuta tekintetet ad.

Ettől függetlenül van akinek jól áll.

De számomra a barna a megnyerő, igazán szép.

2021. febr. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem világosbarna zöldes csíkokkal a szélén. Szépnek tartom a kék szemet de inkább a sötétkéket. A hétköznapi sima kék(óceánkék vagy talán a szürke is ide tartozik) nekem túl rideg és kifejezéstelen. Szerintem egy zöld vagy hazel szemszín sokkal magával ragadóbb és egzotikusabb de embere válogatja. A centrális heterokrómia pedig top 1
2021. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!