Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kétségbe vagyok esve. Ennyire...

Kétségbe vagyok esve. Ennyire gonosz lennék?

Figyelt kérdés

Egy hete meghalt valakim. Családtag volt, de nem sokat találkoztunk, egy héten egyszer, például. Nem annyira ismertük egymást, de azért beszélgettünk, meg megöleltük egymást, meg minden.

Amikor megtudtam, mi törrtént, elsírtam magam persze, de valahogy nem tudok szomorú lenni. Rettenetesen érzem magam, hogy nem gyászolok, és nem érzem magam szomorúnak. Úgy érzem elárultam őt. Miért nem vagyok szomorú? Ennyire gonosz lennék? Utálom magam emiatt.


2021. febr. 12. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Ha idősebb leszel, rájössz, hogy a halál nem nagy dolog. Főleg, ha sokakat elvesztettél már. Én is már csak a szüleimet gyászolnám meg hosszasan, ha elhunynának, az egész rokonságból.
2021. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért a heti egy találkozás nagyon is gyakorinak mondható.

Sokan a szüleiket meg a gyerekeiket nem látják ilyen gyakran.

Az érzéseket nem lehet irányítani, sem a gyászt, vagy a gyász hiányát.

Lehet hogy csak nem fogtad még fel, és majd a temetésen realizálódik benned hogy soha többé nem látod. De az is lehet hogy nem, azzal sincs semmi gond. Ettől nem vagy rossz ember, gonosz akkor lennél ha kárörvendenél és örülnél a halálának.

2021. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem, a halal valoban termeszetes dolog, en sem lepodok meg rajta.
2021. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagy gonosz, csak kicsit érzéketlen.
2021. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 nem vagyok érzéketlen, és pont ez a furcsa. Ha akár egy bogarat is eltaposok, képes vagyok elpityeredni miatta. Ha kívánnak egy fát, ugyanúgy. Mindenen meghatódom, olyanok is ami nem is megható...

Nem értem, miért nem vagyok szomorú...

2021. febr. 12. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy egy idegen halala jobban megerint, es olyan is, hogy kesobb fogod fel. A szemely sem annyira kozelallo a szivedhez, vagy ebben a pillanatban elfasultabb vagy.

Nem vagy pszichopata, ne ijedj meg magadtol.

2021. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!