Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az anyukák miért néznek rám...

Az anyukák miért néznek rám mindig olyan csúnyán?

Figyelt kérdés

Nem egyszer tapasztaltam már, hogy iszonyat csúnyán néznek rám az anyukák, és nem jövök rá, hogy miért. Például a múltkor ott állt egy anyuka és egy 4 év körüli kislány a buszmegállóban, és oda mentem én is várni a buszt, erre arra lettem figyelmes, hogy az anyuka folyamatosan bámul engem, amikor oda néztem akkor is, aztán ránézett a lányára, és ami éppen jött busz mondta, hogy: Gyere, szálljunk fel erre, majd inkább sétálunk többet. És rám nézett miközben mondta a lányának.

Illetve nyaralásokon feltűnt, hogy ha egy család mellett sétálok el és tegyük fel rám néz az apuka, akkor olyan csúnyán néz rám a nő mindig hogy meg tudna ölni a szemével..nem kelletem magam meg semmi ilyet nem csinálok, szerintetek miért néznek rám csúnyán? 18/L


2021. febr. 13. 11:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Milyen a kinézeted? Csinos, szép vagy? Mert akkor gondolom féltékenyek... :)
2021. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet, hogy egy 40 éves férfi vagy, aki 18 éves lánynak képzeli magát? Mást nem tudok eĺképzelni.
2021. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#1 Azt mondják rám a barátaim, ismerőseim, hogy szép vagyok. Alkatra is sportos/vékony vagyok, és elég magas is
2021. febr. 13. 11:16
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Lehet túl szép vagy vagy túl csúnya és azért

Lehet van a kisugárzásodban valami írtó negatív és ezt érzik az emberek

2021. febr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
cink. a gyerekvállalásba írta hátha ott még nem ismerik, de áttették ide, ahol sokan ismerik a 'bámulóst'. mindig bámulja valaki, legtöbbször nála idősebb nők.
2021. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#5 Most írtam ki először ide kérdést..
2021. febr. 13. 11:21
 7/21 A kérdező kommentje:
#4 Szerintem jó kisugárzásom van, mosolygós vagyok és szeretem is a kisgyerekeket, de valahogy az anyukák nem bírnak
2021. febr. 13. 11:22
 8/21 anonim ***** válasza:
mindig ez az első kérdésetek, és most regisztráltatok 😄
2021. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 Figyi, tényleg nem értelek😅nem azt mondtam, hogy most regisztráltam, eddig csak válaszolgattam az oldalon, de ez már régóta érdekelt és gondoltam kiírom. Ennyi
2021. febr. 13. 11:27
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Jól hangzik. Én pont az ellenkezője vagyok, gyűlölöm a kölyköket, mégis mindig megtalálnak és engem kezdenek el idegesíteni nyilvános helyeken. Bárhogy próbálok 'félelmetesnek tűnni', sosem jön be.
2021. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!