Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a gyűjtőneve az ilyen...

Mi a gyűjtőneve az ilyen lányoknak?

Figyelt kérdés

Biztos már ti is láttatok olyan 15 és 30 év közötti lányokat, akik jellemzően béna turkálós ruhákban járnak, melyek a 80-as 90-es években voltak elterjedtek. Gyakran frufrut hordanak.

Leginkább bölcsész karokra járnak. Érdeklődési körük az 1900-as évek béli szépirodalom (főleg Ady) melyből rendszeresen idéznek közösségi média oldalaikon olyan képekhez, melyek valójában semmit nem ábrázolnak de bele tudják magyarázni hogy az művészi (pl.: tűzcsap, panelház felső sarka, repedés az aszfalton stb.) Zenei ízlésük a magyar alternatív.

Politikai nézeteiket véve abszolút liberálisok, mely abban nyilvánul meg hogy valamely manapság népszerű irányzat mellett aktivisták (pl.: állatvédelem, környezetvédelem, feminizmus). A szexuális aberráció sem ritka. Leggyakrabban gerontofília.


2021. febr. 13. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Vintage talán? ezt az öltözködésre tippelném. A többiről nem tudok nyilatkozni.
2021. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 October15 ***** válasza:
72%

Kérdező te ilyenkor mit szívsz? :D

Most ha jól értem akkor ha valaki nem rakja ki neked a seggét az 80-as évek.

Ha szépirodalmat olvas akkor az nyilván gáz, aki nem Majkát vagy Kárpátiát hallgat az nem ember és amúgy is kapják már be, hogy nem akarnak megfulladni, nem vernek agyon gólyákat baseball ütővel és nem Soros a hibás mindenért... :D

Jah meg, hogy egyetemre mentek. :)


Az Ady-s rész kivételével [meg nyilván a gerontofília de szerintem azt sem tudod, hogy mit jelent szóval az igazából m1 is] ismertem ilyet, perpill Svájcban él a férjével és köszöni szépen nagyon jól elvan.


Amúgy én normális emberi lényeknek hívom őket.

Nem mellékesen hol van az a BTK ahol tömegével vannak csak mert nálunk biztos nem. XD [DE-BTK] Nálunk nagy meglepetésemre olyan csajok voltak akiket nagyon nehéz volt tesco árufeltöltő / pincérnőnél magasabb pozícióban elképzelni így külsőre. Meg mondjuk jónéhányat személyiségre is [mert hát hogy nem nagyon volt nekik olyanjuk].

2021. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Silányok.
2021. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Mifelénk az ilyet bölcsésznek hívják :D
2021. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Hipszter talán?
2021. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A hipszter-t vagy a bölcsészt szoktam én is használni bár ezekbe a fogalmakba mások is beleférnek. Szóval ezért keresek egy külön fogalmat erre.
2021. febr. 13. 13:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Neoliberális hipszter, vagy gúnyos megnevezéssel social justice warrior.
2021. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Miért kell külön megnevezni őket? Könyvet írsz róluk?
2021. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. febr. 13. 14:09
 10/12 October15 ***** válasza:
69%
8.: Nyilván. :D A végén még Bayer Zsolt interjú is lesz benne. XD
2021. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!