Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik évszak a kedvenced ?...

Melyik évszak a kedvenced ? Miért ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 13:39
A kérdező szavazást indított:
Tavasz
Nyár
Ősz
Tél
50 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
A tél és az ősz, mert imádom az borongós időt, az esőt és a hideget.
2021. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Az őszt, mert az elején még megvan benne a nyár forrósága (lehet strandolni), de a vége felé meg már átfordul télbe. Valamint nagyon szeretem az őszi tájat.
2021. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 alletta ***** válasza:
96%
tavasz és ősz. újjáéledés, megpihenés, gyönyörű színekkel.
2021. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kicsi voltam mindig a nyár vagy tél volt a kedvenc (nyári szünet meg nyaralás és Karácsonyi ünnepek meg hó miatt), most így 20 évesen pedig a tavasz lett. Akkor van a nekem legjobban kedvező hőmérséklet, szép a természet, jókat lehet az erdőben sétálni, friss a levegő és színes minden.
2021. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Tavaszt meg a nyarat, amikor nincs dögmeleg
2021. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A tavasz lenne, de sajnos nekem ez egyet jelent az allergiaszezonnal is, úgyhogy a nyár, még a dögmeleg ellenére is. Az őszben a szeptembert szeretem, de az október-november időszak már gyászos. Télen ugyanez, hó meg csak elvétve van.
2021. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
A nyár. A telet is szeretem, de csak a karácsonyi időszakot meg mikor hó van.
2021. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavasz. Gyerekkoromban sokáig a tél volt a kedvencem, már nem is értem, hogyan, most már utálom. Hideg van, szürke az idő, hamar sötétedik (ez készít ki a legjobban, tisztára lehangoló), szép havas tájat nem gyakran látni, főleg nem a fővárosban.

A nyár az nekem túl meleg, folyton csak izzadok.

A tavasz és az ősz az pont jó, átmeneti időszak, nincs se túl hideg, se túl meleg, de a tavaszt akkor már jobban szeretem, többet süt a nap, ébredezik a természet.

2021. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!