Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a velemenyetek egy ilyen...

Mi a velemenyetek egy ilyen pasirol?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyetek egy olyan pasirol aki 38 eves nincs gyereke volt egy felesege akivel 10 evig egyutt voltak de megcsalta, elvaltak, azota bulizik, alkalmija van, rengeteg csajjal van mert jo pasi?
2021. febr. 15. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magáról a férfiról nem lehet véleményem, mert nem ismerem. Ez csupán néhány dolog, ami jellemzi őt, nem ad képet a teljes személyről. Amúgy semmi kivetnivaló nincs az ilyen életmódban, ha ez neki megfelel.
2021. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a magánügye, megcsalással kapcsolatban nem ítélkezek, a gyermektelenségnek meg biztos oka van. Ha nem akar, szíve joga, ha nem jött össze, sajnálom, egyik esetben sem illik firtatni.
2021. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kiéli magát aztán ha akar akkor családot alapít hacsak nem egészségi okból nem lett az előző feleségtől gyereke.Pasik ráérnek jobban mint a nők
2021. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Így hogy nem ismerem elég sok ötletem van mit miért csinálhat... de pszichológus se vagyok.

Lehet hogy egy éretlem ember aki nem tud elköteleződni, ezért megcsalta a párját, és "végre" kiélheti a 16 évesként kimaradt lázadó tini korszakot?

Lehet hogy belefáradt a kapcsolazokba, kiégett érzelmileg, és míg az idő begyógyítja a sebeket, addig csak kalandozgatni akar?

Nem tudom. De nem is az én tisztem eldönteni. A gyermektelenségről meg annyit, hogy mindenkinek a magánügye. Ezerszer jobb azt megbánni hogy nincs gyerek, mint azt hogy van. És ezerszer könnyebb helyrehozni is...

2021. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy csicska fajta faszi az biztos. Olyan lehet aki mer a saját törvényei szerint élni. Tehát le$zarja hogy amit csinál az belefér-e a társadalmi normákba vagy sem. Valószínű hogy rájött hogy a házasság intézménye az nem neki való mert nem bírja a kötöttséget, nem akar úgy alkalmazkodni hogy az teljes önfeladással járjon. Úgy gondolom, hogy jó önismetettel rendelkezik, tudja magáról ezeket és pontosan ezért nem vállalt gyereket, ami innen nézve egy felelősségteljes döntés volt részéről.Valószínűleg a negyedix x közelében belegondolt abba hogy igazából nincs neki kedve ahhoz hogy élete hátralévő részében ugyanazt a már most is unásig dugott feleségét kezelgesse és ezért megtette magának és a párjának azt a szívességet hogy nemet mondott egy kilátástalan házasságra. Így mindketten kaptak egy második esélyt arra hogy boldogok lehessenek az életben, ki-ki a maga módján.
2021. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Csak nem a Kripák Andris a téma? Csak ő ilyet ismerek. Ha nem akkor bocs. Szerintem nem is akar új kapcsolatot, szeret élni, viszont nem mer belevágni tehát kicsit gyáva. Persze még találhat olyan középkorú nőt aki össze jönne vele. Ha te nem akarsz vele össze jönni az a te dolgod.
2021. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Most azt varod, hogy rosszat gondoljunk rola? Artott valakinek? Meg maganak sem.

N

2021. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem neveznem jo pasinak.
2021. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elvezni akar az eletet, ameddig akar.
2021. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!