Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki milyen emberrel találkozik...

Ki milyen emberrel találkozik többször? Pesszimista, optimista, vagy valami egészen más?

Figyelt kérdés
Ez egy teljesen random kérdés (valakinél láttam, hogy egy ilyen random kérdést feltett és egészen sok válasz érkezett rá)
2021. febr. 15. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Pesszimista
Optimista
Realista
Egyéb
Nem érdekel a téma
Nem szeretnék rá válaszolni
31 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Pesszimistával sokat,de optimisták is akadnak mostanság,és nem kis számban azt hozzáteszem. Olyan 40-60% arány sajnos,ahol a 40% a pozitív. De javítani fogok a keresési technikáimon,és találok pozitívakat,jobban fogok szűrni,felismerni.
2021. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Pozitívnak lenni nem azt jelenti,hogy mindenből pozitívat csinál az ember. Tehát nem mondja azt,hogyha benne van a gödörbe,hogy jujj de jó,hanem azért pozitív,mert tudja,hogy van kiút. És ezt úgy fogja fel,hogy megtanult mászni,nem úgy,hogy jajj milyen rossz nekem,mert beleestem a gödörbe.
2021. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos optimistával, pedig az rosszabb, mint a pesszimista.

Én amúgy a realizmusra törekszem.

2021. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Több pozitív életszemléletűvel, de ez is többnyire csak könyvből tanult pozitív életszemlélet, nem önmagától jövő.
2021. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4 Te nem könyvből tanult lennél?
2021. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pesszimistákkal vagyok körülvéve az offline életemben. 1 optimista ember se ismerek személyesen sajnos.
2021. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gimiben a pesszimisták voltak többségben körülöttem, és magamat kiugróan optimistának tartottam közöttük. Ebben az időben is volt néhány optimista barátom. Mióta egyetemen vagyok, hozzám hasonló, optimista emberek vesznek körül kb 90%-ban.
2021. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pesszimista. Plusz virológus, politikus. Veszélyes. 😆
2021. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pesszimista emberekkel találkozott.
2021. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Optimista vagyok, de ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem veszem észre pl a covidot, vagy ugrálok örömömben miatta, hanem azt nézem, hogy az adott helyzet milyen lehetőségeket nyújt, mi a legtöbb, amit kihozhatok belőle. Bocsi az offért, amúgy az emberek jó része megdöbbentő módon a bajt veszi észre a megoldás helyett.
2021. ápr. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!