Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jelent gondoz az ex...

Miért jelent gondoz az ex barátomnak visszajelolni engem a facebookon mikor ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
Már vagy 8 éve szakitottunk. Most csinaltam magamnak facebookot 5 év után újra és bejeloltem rajta az exemet is. Nem haraggal váltunk el anno egymástól amikor nagy ritkán osszefutunk vele az utcan még váltunk is pár szót. Mosolygosan köszön nekem mindig, én is neki. Azóta nekem lett egy ferjem neki pedig felesége és egy gyereke is. Miért okozott ez problémát hogy ismerősnek jeloltem mikor a többi exe is ismerőse.
2021. febr. 16. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem ismerünk téged, csak tippelni lehet:


- Talán nem látta a jelölést, mert normális életet él, nem a facen lóg egész nap

- Talán csak neked nem esett rosszul a szakítás, de lehet hogy benne ez rossz élményként maradt meg. Vagy kínos lenne neki a dolog, épp azért, mert családja van.


Amúgy meg minek jelölted be? Nem is értem.

2021. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan fontos ez neked, szeretnél még tőle valamit? Lehet nem látta, hogy bejelölted, vagy látta, de nem szeretne visszajelölni.
2021. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 hete jelöltem azóta láttam hogy posztot is. Jó érzéssel tölt el ha rá gondolok és szerettem volna az ismerőseim között tudni
2021. febr. 16. 21:06
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

"Jó érzéssel tölt el ha rá gondolok".


Aha, hát itt a baj. Felejtsd el, szakadj el tőle. Ha visszaigazolna talán csak rosszabb lenne. Törődj a férjeddel, gondolom őt meg jó érzéssel tölti el ha rád gondol. Azzal foglalkozz, akivel érdemes.

2021. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Talán kérdezd meg a feleségét, hogy mit gondol az olyan nőkről akik még évek múlva is az exeiket lesik!!
2021. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

"Jó érzéssel tölt el ha rá gondolok"


Te mit tennél ha a férjed mesélné -miközben téged dönget-, hogy milyen jó érzéssel gondol a volt csajaira?!

2021. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Beteges vagy!
2021. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Hehe :) én csak messenger miatt használom az accomat, kb havonta 1x megyek fel, megnézem a túrás csoportot, ki merre járt és mi legyen a következő célpont, amit én is megnézek.


Magamból indulok ki, de lehetséges, más sem használja sűrűn.

Ha velem beszélgetni akar valaki, az felhív telefonon.

2021. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Mi a f@sznak jelolted be? Attol meg, ha lehetoseg volna ra, lehet beszelgetni. De nem tartod tiszteletben, vagy nincs benned empatia.
2021. febr. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!