Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszul esik, ha törődnek velem?

Rosszul esik, ha törődnek velem?

Figyelt kérdés
Ez nem kérdés, csak így lehet kiírni. Próbálom ellökni érzelmileg az embereket, amennyire csak lehet, de nem jó így se, mert kapcsolatra szükségem van, és ehhez hozzájön a kedveskedés is. A jó hangulattal nincs bajom, csak akkor szar, ha érzem, hogy törődni akarnak velem. Már akkor is, ha csak egy picit. Jobb lenne, ha eszköznek néznének. Az unaloműzés, szórakozás, haszon egy eszközének és nem többnek. Hogy érjem el, hogy így tekintsenek rám, anélkül, hogy bunkó, érzéketlen lennék. Mert akkor meg is utálnak. Nem az a cél.

2021. febr. 17. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Jobb lenne, ha eszköznek néznének. Az unaloműzés, szórakozás, haszon egy eszközének"


Legyél prosti.Nem tudom,miért gyűlölöd magad ennyire,miért gondolod,hogy nem érdemled meg a szeretetet,de rád férne egy pszichológus.

2021. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyat vársz el másoktól, ami ellentétes az alapvető emberi viselkedéssel.

Az emberek szeretnek törődni azokkal, akiket kedvelnek. Ez része a kultúránknak, a harmonikus együttélésünknek.


Ha ezt megtagadod, nem meglepő módon nagyon furcsán fognak nézni rád.


Inkább az a kérdés, hogy mi okozza benned ezt a fajta megoldási módszert. Miért zavar téged, ha valaki törődni szeretne veled, csak egy picit?

2021. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem irónia, akkor van rengeteg ilyen ember, nem is kevés, ebben nagy szerencséd van!
2021. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor ha az nem érhető el, hogy ők ne törődjenek velem, akkor hogyan tudom magamban úgy intézni, hogy a kapott törödést ne tudjam megélni, hogy egyből a "süllyesztőbe" menjen? Mert ez is egy megoldás lehetne, hogy nem vált ki belőlem semmit, visszajelzésnek meg enyhén megájtszom, hogy ne legyen túl giccses, de azért rideg se.


Én prosti? Jó vicc. Alkalmatlan vagyok a szakmára. 😆

2021. febr. 17. 15:33
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen használnálak eszközként, ha nő vagy.
2021. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 nem irónia, de a környezetemben nem ilyenek az emberek.
2021. febr. 17. 15:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kör terápia megérné. Biztos van valami oka. 2es írta, hogy olyat vársz el másoktól, ami ellentétes az alapvető emberi viselkedéssel. De nemcsak mással, magaddal is csinálod. Hosszabb távon nehezen építenél kapcsolatokat, vagy csak nagyon felületesek lennének.

Én is hasonlóval küzdök.

2021. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Az eddigi kapcsolataim se voltak szerintem túl mélyek. Bár attól függ mi számít mélynek. Én eddig is csak unaloműzésből barátkoztam. Így olyan barátaim voltak, akikkel csak az iskolában beszéltünk, azon kívül nem. Szóval ennyi. Még fiatal vagyok, nem tudom az életben mennyire fontosak a kapcsolatok, de csak azért szenvedek velük, mert a megélhetésben is hátrány lesz gondolom, ha nincs...


Terápia nincs ingyen... Tudom, hogy 5 alkalmat, vagy mennyit áll a tb, de ez nem hiszem, hogy megoldódna, és azt se tudom, hogy akarom e úgy megoldani, ahogy mások szerint ideális, normális

lenne. Nem tudom, hogy ez hogyan zajlik, hogy követnem kell a terapeuta tanácsait? Mert én nem vagyok benne biztos, hogy nekem az szimpatikus, az az út. Én nem megélni akarom ezt, a törödést és a szeretetet, hogy jól essen. Nekem az kell,hogy ha másoknak ez természetellenes, akkor nekem kell valahogy elérnem magamban, hogy ne jelentsen semmit. Akkor inkább erre fogok fókuszálni, hogy ez menjen. Szerintetek, ha elmegyek pszichológushoz, hogy az a célom, hogy teljesen megsemmisítsem az összes reakciót, amit az agyam adna a törödésre, hogy annak hatására ne érezzek semmit, se jót, se rosszat, akkor segítene ebben? Mert szerintem tutira nem.

2021. febr. 17. 16:02
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust vagy pszichiátert ajánlok.
2021. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!