Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Viselkedésem kihatással lenne...

Viselkedésem kihatással lenne a lányokra is?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal jöttem most, hogy valahogy nem érzem magam annyira jó embernek, hiába is az a "serdülő" időszak, mondta faterom, hogy régen kedvesebb voltam. Meg úgy alapból szeretném, hogy jobb legyen a személyiségem. Nem tudom, hogy lányok terén ezért nincs-e esélyem vagy nem tudom. Igazából könnyen fel tud valaki húzni, azért meg kell adni a módját, de igazából szeretnék karizmatikusabb lenni. Vannak olyanok akik a kisugárzásról beszélnek, de hülyeségnek tartom ezt. Sok múlik az első benyomáson. Igazából nincs sok barátom, de jók vannak, akik ott vannak mellettem, én alapjáratban mindenkivel barátságos vagyok, csak nem tudom, hogy jön le a személyiségem. Mondták a barátok, hogy mindenkinek vannak hibái, de amit lehet azon szeretnék változtatni. Most régen depressziós voltam meg minden, mert amúgy lehet, hogy rossz lányokat fogtam ki alapból de karatén amikor meglátom ,hogy egyik gyereket megöleli egy lány akit 2 éve ismerek aki be is jön de nem lenne esélyem mert az eleve hátrány szerintem, hogy lássa mennyit bénázok 😥. Meg amúgy nem jó ötlet mert ha visszautasít bámulhatom végig a fejét, és ő meg én is kellemetlenül fogjuk utána érezni magunkat. Írogattunk de annyira nem beszéltünk sokat, akkor valamiért az irigység meg a kisebbségi komplexus kezdett rám jönni. De megtanultam kezelni, most is picit rossz, de tűrhetőbb nálam már, mert nem tudom mennyire számít igazából, de úgy barátommal unalmamba Anotalk-oztam és sikerült 3 nap 4 lányt úgy megismernek. 2 órákat írtam 3-mal, bár azért 15-16 évesek voltak, de lényegébe az írás a személyiségem része, de mégis úgy érzem, hogy baj van a személyiségemmel. A valentin nap volt az még ami úgy rossz volt, kezeltem de rosszul éreztem magam mert ugye amikor nincs elfoglalva az ember ilyenkor jön rá, hogy egyedül van meg húzza le magát meg ilyen hülyeségek. Van az a tipikus mondás, hogy "Nice guys finish last" bár tudnák videót mutatni miért nem, szerintem a kedvesség nem gyengeség, habár az embert jobb esetben kihasználják, de most szerintem fel lehet ismerni azokat, meg a jó tett úgyis visszatérül. Most úgy életembe 4 visszautasításom volt, de még mindig nem értem mit rontok el a lányok terén, hát introvertált vagyok, nehezen megy az ismerkedés meg a kommunikáció 🤷‍♂️.


Kérhetnék segítséget, meg esetleg önfejlesztő könyvet ez kapcsán? (személyiség).


18 F



2021. febr. 20. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:

A mérgező családokban élő gyermekek örök sérüléseket ...

www.webbeteg.hu › cikkek › psziches › a-mergezo-csa...

2020. jan. 17. — A szüleimet sem, mert iszonyatos bűntudatom lenne, ha magukra hagynám ... a felnőtté vált gyermek a korábbi „mérgező” szülői viselkedést elengedni? ... Ha az apa verte a lányát és az édesanyját is megalázta, s ezt tűrni kellett, akkor is jár a megbocsátás az apának? ... A tévénézés hatása - Ez történik.



…könnyebb a lányoknak, mert a fiúk elevennek születtek ...

folyoiratok.oh.gov.hu › uj-pedagogiai-szemle › konny...

A fiúk és a lányok csoportja egymástól jól elkülöníthetően, időnként jól ... hogy miként alakul a gyerek sorsa a csonka családokban, milyen hatással van a ... különbséget, a bevezető és a kezdő szakaszban még egyöntetűbb lenne a kép. ... a két nem viselkedése között: a fiúkat nehezebb megnyugtatni (Ranschburg 1996).

Mások ezeket keresték még

Fiúk és lányok közötti különbség

Amit a fiúkról tudni kell

Fiú tulajdonságok

Fiúnak vagy lánynak jobb lenni fogalmazás

2021. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!