Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Agresszív vagyok!?

Mit tegyek? Agresszív vagyok!?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek, de imádok másokat oltogatni,sértegetni, keményedni velük, elküldeni a francba, káromkodni, verekedni ha más kezdeményezi, de én is kezdeményezek, ha nagyon felcsxszik az agyam, vagy megsértenek /lenéznek/hülyének néznek. Néha ingert érzek, hogy verekedhessek valakivel, ezáltal én sokkal erősebbnek és keményebbnek érzem magam. Többre tartom magam mindenkinél, ha leülnek mellém a villamoson, már flegmám nézek a másikra , hogy mégis hogyan mert mellém leülni.. Viszont attól, hogy felidegesitem magam sokat fáj a fejem, és úgy érzem talán lekéne már nyugodni.. Hogyan tegyem? 25N
2021. febr. 20. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Csak simán nyugodj meg, vagy szedj nyugtatót...
2021. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Dühkezelési tréning pszichológussal
2021. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
De csak azért vagy ilyen mert tudod egy nőt úgysem ver meg senki. Mindig nagyon nevetek az ilyeneken. Férfiként valószínűleg már nem lennél ilyen mert tudod hogy kapnàl.
2021. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Alacsony intelligenciaszintre utal, ami ellen sajnos nem tudsz mit tenni.

Max enyhítheted a tüneteket (azaz az agressziót, a kiváltó okot nem) ha elmész pszichiáterhez, és felír valami gyógyszert amivel kicsit balanszba kerül az agyad kémiája.

2021. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Frontin.
2021. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden ennyire idegesít, akkor legelőször a háziorvosoddal beszélj, lehet hormonális oka is.
2021. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

TERÁPIA. Ahogy előbb is mondták. Ki tudja milyen korábbi trauma okozhatja, ezeket kell kezelni, megoldásokat találni, más módokat tanulni arra, hogy kifejezd az érzelmeidet, megismerd magadat. Valószínűleg sok elfolytott düh, tehetetlenség van benned. Ahogy mondtad is, a sok dühöngés fejfájást, magas vérnyomást, később agyvérzést vagy szívrohamot okozhat, nem játék!

A szomszédasszonyunk egy igazi boszorkány, mindig dühöngött, mérgelődött, kiabált mindenkire, folyton veszekedni akart, most tolószékben van mert agyvérzést kapott egyik hisztirohama közben. Csak mondom...

2021. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 October15 ***** válasza:
37%
Hát ez kb minden is lehet, idegrendszer, hormonális szabályozás, random személyiségzavar. De az is lehet, hogy szimplán retek mód irritáló vagy. :D
2021. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Lehet gyerekkori trauma miatt vagyok ilyen, anyám néha megvert gyerekként, meg eléggé elnyomott, mindig az ő akarata teljesült, és megparancsolta nekem, hogy én hogyan éljek és hogyan ne, illetve ha üvöltött velem, én meg elkezdtem gyerekként sírni, kitépte a hajam, pofonvert és azt mondta, hogy az ő házában én nem sírhatok..
2021. febr. 20. 11:35
 10/15 October15 ***** válasza:
85%

Hát ő is egy igen életképes anya lehetett. Mondjuk azért az otthoni környezeteden kívül is szocializálódtál úgyhogy azért nem feltétlenül ezt kompenzálod túl. Más részről ez inkább kisebbségikomplexust okozna mintsem felgma picsaitiszt. :D


De nyilván pszichológus, aztán idővel kiderül. Mármint ahogy elnézem ha ez a probléma ha nem azért lenne mit feldolgoznod.

2021. febr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!