Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hosszútávon rendkívül aggasztó...

Hosszútávon rendkívül aggasztó tulajdonság, hogyan tudnék rajta változtatni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, megtetszik nekem valaki. Mindig azt érzem, hogy bizonyítanom kell neki, de ezt a folyamatot nagyon szeretem (társalgok, flörtölök, kicsinosítom magam, ésatöbbi). Majd miután én megtetszem neki és már inkább ő mutat érdeklődést irántam, szépen lassan megundorodom tőle (lehet, hogy erős kifejezés, de tényleg hasonló történik) és próbálom magamtól ellökni. Eddig (sajnos) mindig sikeresek voltak ezek az akcióim. Mintha hirtelen falat húznék, csak azt nem értem, miért és milyen célból.

Nem kérkedésből mondom ezt, kérlek ne értsétek félre, de kifejezetten kedves, üdítő társaságnak tartanak, ez mégis nagyon gátol abban, hogy párom legyen.

Ez miért van vajon?

Nagyon kíváncsi lennék, vajon milyen sérelem állhat e mögött.


2021. febr. 20. 21:40
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, kort nem írtam.

17/L

2021. febr. 20. 21:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tinikorban elég gyakori ez, több ilyen lánnyal is találkoztam régebben, teljesen természetes.


Nem tudom milyen sérelem állhat emögött, te életed.

2021. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Általánosságban lennék kíváncsi, milyen sérelem állhat emögött.

De köszönöm szépen a gyors választ! 😊

2021. febr. 20. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne az legyen fő a célod ismerkedésnél, hogy tetsszél a másiknak, ne indíts egyből ezzel a "játékkal", hanem inkább add önmagad, lazán, és próbáld megismerni őt. Vagy ha mégis ezzel indítasz, akkor az első siker után hagyd is abba. Mert itt arról van szó, hogy te ezt a játszmát akarod megnyerni bárminemű komoly szándék nélkül, és ha megnyered, addig volt számodra érdekes.
2021. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

Még gyerek vagy, nem kellene pasiznod.

Majd benő a fejed lágya és rendben leszel ezen a téren.

(Nem minden lány korán érő, ahogy szeretnék elhitetni)

2021. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rendesjoember ***** válasza:
Szia! Valószínűleg az a probléma áll fenn, hogy csak addig érdekel a másik és csak addig jelent ő számodra kihívást, amíg őt meg nem szerzed. Amikor pedig tovább lépne a dolog és akár kapcsolat alakulna ki, lehet, nem tudod már elképzelni magadat párkapcsolati szereplőként. Hogy miért? Lehet, rossz mintákat láttál párkapcsolati téren. Vagy egyszerűen csak félsz, hogy mint nő ez terheket rakhat a válladra, az elvárások miatt.
febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!