Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bántják az emberek...

Miért bántják az emberek egymást szavakkal?

Figyelt kérdés

Miért jó ez sok embernek? Talán boldogabbak lesznek tőle? Ha nem bírnak valakit, miért nem görgetnek inkább tovább ahelyett hogy időt is szánnak rá?


Én már csak azzal nyugtatom magam, hogy magyarok.....



2021. febr. 24. 06:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Jó is lenne ha csak a magyarok lennének ilyenek, de sajnos nem így van. :D

Csak a magyarokat már ismerjük. Én neten gyakran beszélgetek idegennyelvűekkel és szinte mindenhol ez megy. Annyi az egész, hogy vannak emberek akik nem tudják irányitani az érzéseiket. Ha valami picit felbosszantja akkor ő úgy éli meg, hogy itt a világ vége és stb.

Fura dolog, de nekik ilyen a személyiségük. Akik normálisak azoknak pedig elkell tűrni mert különben rámegyünk idegileg. Ha próbálnának tudnának változni valamennyit, de nem biztos, hogy sikerül.

2021. febr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Érdekes, érdekes !🤔 Ők gondolom nem is próbálnak jobbak lenni !🙂
2021. febr. 24. 07:31
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert azt hiszik már azok :D
2021. febr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Mert nagyon sok rosszindulatú ember van, aki a saját lelki nyomorát a másikra vetíti ki.


A saját élete romokban, ezért tesz róla, hogy tönkretegye a többi ember életét, hogy másnak még rosszabb legyen.


Szánalmas emberek, lenézem és megvetem őket....


Ja és nem csak magyarok..

2021. febr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Talán boldogabbak lesznek tőle?"


Igen, valahogy így, de fogalmazhatunk úgy is, hogy egy kicsit kevésbé boldogtalan. És ez az ilyen embernek már komoly motiváció.

2021. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szoktam látni Facebookon is cikkekben kommenteknél, hogy nem is ismerik az illetőt mégis elmondják mindennek, de bárhol máshol is így van, legyen az Tiktok, vagy akármi , mindenhol a gyűlölködés megy. Sok mindent le is töröltem már ezek miatt, mert én éreztem magam rosszul miattuk. Ti mit gondoltok az ilyen emberekről ? Foglalkoztok velük ?
2021. febr. 24. 10:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Le kell őket szarni magasról ! Nem szabad nekik megadni a felületet, hogy bánthassanak , gyűlölködhessenek
2021. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem.

Saját magukkal van bajuk, és ahhoz pedig semmi közöm (és nem is érdekel).

2021. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogyan lehet valakit szavakkal megbántani, mármint idegenként. Van kb. 10 ember a világon, akinek mérvadó számomra a véleménye, ha rajtuk kívül bárki bármit mond rám, simán lepereg.. Elhordhat minden utolsó szardarabnak, el se éri az ingerküszüböm.
2021. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont. Csak sajnos ez tinikorban még nem működik. Nekem talán 40 körül kezdődött el ez az időszak.
2021. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!