Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az Európában elő iraki/iráni...

Az Európában elő iraki/iráni emberek mind aranyosak?

Figyelt kérdés
En regen sajnos nagyon előítéletes voltam, mert azt tanították nekem hogy az ilyenekkel vigyázni kell. Egyetemre járok külföldre és az össze akivel találkoztam hihetetlenül barátságos, közvetlen és kommunikatív volt. És bennem a mai napig picit az van h inkább kicsit tartom a távolságot blablabla... 22l
2021. febr. 25. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem mind. Az európaiak mind aranyosak? Nem hinném.
2021. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mind cukik kivétel nélkül.
2021. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó hülyén tettem fel kérdést :D de hogy sokan
2021. febr. 25. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiatal korosztály valóban normális, de ugyanannyi hülye van közöttük is, mint bármely más népcsoportban.
2021. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind
2021. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehol sem jó mindenki. Nagyon sok drogos lecsúszott 16 és 20 év közötti szín magyar fiatalt ismerek, akik jó környéken laknak, és a családi hátterük is rendben van(én is csak 18 éves vagyok). A fiatalok hamar le tudnak csúszni.
2021. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen nép se lesz egyértelműen aranyos vagy gonosz, emberfüggő.
2021. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerek perzsa pasikat, mert eggyel összejárós kapcsolatom van és szoktam a barátaival is találkozni. Mind jófejek, de sajnos nekem mindig van egy ilyen vészharang a fejemben, hogy szexnél többe ne menjek bele a sráccal...mert ők máshogy szocializálódtak, más szerepe van ott egy nőnek a házasságban, mint itt. Lehet, hogy barátként aranyosak, kedvesek, jófejek, de férjként egyáltalán nem biztos, hogy azok. Sajnos hallottam rosszul végződött storykat ilyen párokról a környezetemben.
2021. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!