Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek az Incelek? Ismertek...

Milyenek az Incelek? Ismertek ilyet a környezetekből?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerek, azt hiszem, lassan én is annak számítok. Mire vagy kíváncsi? Van két fülem, két szemem, eszem, alszom, dolgozom...
2021. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, de ő szerencsére nem definiálja magát incelnek, és nem fordult a világ ellen, hogy az mennyire kicseszett vele.

Az apja egy valóságos nőcsábász volt hasonló testi adottságokkal, míg ő csak próbálkozik - néha - , amúgy elvan, mint a befőtt, és sajnos nincs elég önbizalma, fellépése és talán már vágya sem ahhoz, hogy becsajozzon. Nemsokára negyven lesz.

2021. febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelen.
2021. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, magamat. Hogy milyenek? Jó kérdés. Én nem tartom magam elég jónak a csajozáshoz, se külsőleg, se belsőleg, lehet túl komoly vagyok, nem vagyok laza. A melóhelyemen elnézem nap mint nap a férfiakat, hogy milyen lazán hülyülnek a nőkkel, beszológatnak, a csajok meg úgy látom vevők rá, persze amelyik vevő rá. Amelyik nem, azzal nem ökörködnek. Na most én erre képtelen vagyok, el nem tudom képzelni, hogy én így odamenjek egy nőhöz hülyülni.

Hát kb ez a szitu.

2021. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%
Én is incel vagyok. A rohadt nők hibájából szűz maradtam. Arra se képesek, hogy meztelenül járjanak az utcán, hogy a hozzám hasonlók végre oda mehessenek hozzájuk és betegyék a fütyit a puncicába.
2021. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legjobb barátom az.

Hát sokat beszél lányokkal, akik odáig vannak érte, de félnek, és figyelmetlenek, és nem akaródznak talizni.

2021. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!