Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha külföldi turistaként...

Ha külföldi turistaként tegyük fel betévednék egy ilyen "bandás" környékre, mi történne?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a filmekben pl. mindig erőszakos, no-go zónáknak mutatják azokat a negyedeket ahol a feketék, mexikóiak meg hasonló népcsoportok élnek, meg hogy csomó drog díler van, mindenkinél kés van meg pisztoly meg 10-esével bandáznak.

Érdekelne, hogy ha ide a való életben betévedne mondjuk valaki magyar ember, turista, vagy ott dolgozó stb., pl. egy fekete negyedbe vagy kínai negyedbe vagy mexikói negyedbe, akkor mi történne, mire kellene számítania?



2021. febr. 28. 01:25
A kérdező szavazást indított:
abszolút semmi nem történne, észre sem vennének
megnéznének maguknak, de nem bántanának
valószínűleg belém kötnének, esetleg a pénzem elvennék, de fizikailag nem lenne bajom
előkerülhetne a kés, jó eséllyel megvernének, kirabolnának
agyon lőnének vagy halálra késelnének a bandatagok
semmi baj nem lenne, sőt segítőkészek lennének, útba igazítanának vagy hívnának segítséget ha bajom van
megpróbálnának eladni nekem valamit
meghívnának valami füves buliba
körbe röhögnének hogy mekkora lúzer vagyok az ő területükön
más, megírom a hozzászólásokban
22 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy USA-ra gondolok, azon belül is elsősorban nagyvárosokra mint Los Angeles, New York, Chicago stb.
2021. febr. 28. 01:25
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Az amcsiknál a gyengébb részeken az mintha itt bemerészkednél valamelyik cigánytelepre.


Jobb esetben kiröhögnének ,megdobálnának esetleg kirabolnának.


Rosszabb esetben előkerül a vascső,kés,kard és kikergetnek vagy megvernek,de megölni azért nem szoktak.


Ha súlyos szintű a környék mert valami banda uralja akkor nagy rá az esély hogy több lyuk lesz rajtad mint a megszokott.

2021. febr. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem magyarkent tulzottan nem lognal ki.
2021. febr. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
jenkiknél a rablás nem jelelmző, ott van anyagi háttér, de egy mexikó, románia, valamilyen csóró iszlám ország, dél amerika már erősen problémás.
2021. febr. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Elég sok kimenetele lehet a dolognak, kb. bármelyik leírt eset megtörténhet.
2021. febr. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ, mennyire teszed ki a fukszot vagy milyen telefonnal parádézol. De akkor sem az utcán lófráló bandák fognak kirabolni, hanem az eldugottabb részeken bujkáló drogosok.

A bandák tagjai max meglökdösnek picit és rádijesztenek, ha pont közöttük akarsz elmenni.

2021. febr. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Nos, a Harlemről köztudott, hogy oda nem életbiztosítás fehérbőrűként bemenni.
2021. febr. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Az usa-ban jártam fehérbőrű, szőke, kék szemű lányként egy másik lánnyal több “balhés” negyedben is, köztük Harlemben, mégis itt vagyok még. Szóval nincs előírva, hogy meghalsz vagy kirabolnak, ha odamész, viszont épp abban az időben, amikor ott jártunk, lövöldözés volt nem messze (később hallottuk hírekben), szóval akár mi is lehettünk volna az áldozatok. Ez sajnos benne van, szinte bárhol a világon
2021. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!