Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tanács kiégésre?

Tanács kiégésre?

Figyelt kérdés

Teljesen kiegtem ugymond. Nem mehetek sehova, nincs semmi, csak itthon lenni, tanulni orakra bejarni. Minden motivaciom elfogyott, emellett tobb szemet tanar is keseriti az ember eletet. Itthon sincs minden rendben, sooot

Valami tanacs? Mar lassan kezdek beleszarni mindenbe, pedig tudom hogy fontos a jovom miatt, de mar csak azt akarom hogy ennek vege legyen. Igazabol a szakot se szeretem, csak legyen meg de elhelyezkedni nem tervezek benne. Unalmas

Koszi a tanacsokat



2021. febr. 28. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Poroltó?
2021. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Olvass regényeket. Nagyon jó kikapcsolódás, unaloműző.....
2021. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Kizàrod azokat az embereket/dolgokat örökre, akik/amik csak fàjdalmat okoztak.
2021. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Van időd gondolkozni. Nem szereted a szakod, nem akarsz benne elhelyezkedni. Jó, akkor mit akarsz? Most tudsz foglalkozni egy kis önismerettel, mélyebben utána tudsz nézni más szakoknak is, új érdeklődési kört és karriercélt tudsz találni.

Az online ismerkedés is a virágkorát éli, hiszen ugyanúgy mindenki be van zárva, én pl a tavalyi korlátozós időszakban találtam meg a jelenlegi párom, de nem muszáj párt keresni, unatkozók is vannak fent.

A lakásban is meg tudsz csinálni minden halogatott dolgot.

A legjobb tanács pedig hogy kezdj el sportolni. A depresszív hangulatnak új löketet tudnak adni a sport által termelt hormonok, pozitívabban, így talan tisztábban is tudod látni a helyzeted.

2021. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Amikor ilyen 16 évesen beszélnek kiégésről mindig eszembe jut, hogy mi lesz ezekkel az emberekkel, ha kikerülnek a munkaerőpiacra
2021. márc. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5: Öntudatos proletárok.

Nincs is azzal gond, úgyis túl nagy a bőr a CEO-k pofáján.

2021. márc. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
#6: Hogy mi van?
2021. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akartam válaszolni, de a #4-es tökéletesen leírta!!


Egyébként kb ugyanezt éreztem tavaly tavasszal, nekem az edzés és a nyelvtanulás segített. Szerintem mindenkinek van egy olyan nyelv, hangszer stb amit mindig meg akart tanulni, de sose kezdte el. Most itt a remek alkalom. Lehet, hogy az iskolai tanulmányaid rovására fog menni kicsit, azért azt se hanyagold el teljesen, de lelkileg talán helyretesz kicsit, ha háttérbe szorítod egy időre. :)

2021. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Kiégés? Lótuszt! Egyszerűen, mivel nem csinálsz semmit, nem érnek új ingerek, behatások, élmények. Kezdj valamit magaddal Most úgyis ráérsz, tanulj egy nyelvet.
2021. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2021. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!