Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselteétek a 30.élet...

Hogy viselteétek a 30.élet éveteket?

Figyelt kérdés

30F vagyok vagyis pontosan idén fogom betölteni a harmincat.


Azt vettem észre magamon,hogy egyre több ősz hajszálam van

( szerencsére nem kopaszodok)


Egyre több a ráncom.

Kisfiús bájom ami jellemző volt a húszas éveim elején közepén az már elmúlt.


Szóval mondhatni,hogy " gyászolóm" a húszas éveimet.

Ti hogy viseltétek a 30.éveteket?



2021. márc. 1. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én rosszul voltam tőle,vége a jó kis 20-as éveimnek,már csak öregszek.
2021. márc. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vártam.


Szegény, sz*r családból jövök, szóval a huszas éveim gürcöléssel, rengeteget munkával, tanulással és egzisztenciális stresszel teltek, azt gondoltam, 30 felett már csak lesz eredménye az sok befektetett munkának és kicsit pihenhetek végre.


Így is lett, pont 30 éves korom előtt született meg az első babánk, szóval nem is dolgozom épp, van szép családi házunk nagy kerttel, szerető férjem és ha nem is vagyunk gazdagok, azért telik mindenre és haladunk szép lassan.


Szóval remélem, a 30-as évek jobban telnek majd, mint a huszasok.

2021. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem hiányzik a kisfiús báj, nem sirattam meg.

Lassan negyven leszek egyébként. Kissé hihetetlen még, de nagyon tetszik az a belső változás, amin a 30-as éveimben eddig keresztülmentem.

A ráncok meg szerintem egy férfit inkább sármosabbá tesznek.

2021. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ráncom, 32 f vagyok.
2021. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az egyik legjobb időszak egy ember életében.

A legtöbb ember ilyenkor találja meg önmagát.

A húszas évek teli vannak útkeresésekkel.

2021. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem(kezdenék - fck covid) élni. 30 évesen sikerült lakást vennem, amibe be is költöztem. Van már aránylag jól fizető állásom is, így pénzem is a hobbijaimra stb. Előtte leginkább tanulás, munka, gyűjtögetés volt, úgyhogy most jön számomra az élet. :) Mondjuk ráncaim nagyon nincsenek, ősz hajszálam végképp nincs. Most érek be. :D
2021. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Ha eltekintünk a covidtól ami mindenkinek elcseszte az évét, akkor tök jól. Egészségileg és külsőleg sohasem voltam még ilyen jó, ősz hajról nem tudok mert festem a hajam de ez egyébként sem korfüggő, apám és anyám is tök őszek voltak már 40 évesen is. Az 1 db ráncom meg a húszas éveim közepe táján keletkezett amikor folyamatosan éjszakáztam tanulás mellett, mióta azt abbahagytam, nincs új és a meglévő 1 is halványabb lett.
2021. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
rosszul, aztán túl lettem rajta.
2021. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Idén év végén töltöm a 30-at. Kopaszodok, van túl súlyom, csöcsöm is :D :( 2 fogam már ki húzták. Ráncom nincs. 2 gyerekem van, a nagyobbik 8 éves és már rollerrel gyorsabb nálam. Tavaly még lehagytam bármikor. Amúgy próbálom magam fitten tartani (ngem megy), bringával járok dolgozni, ez 26 km naponta, de már nem rohanok mint régen, kényelmesen megyek inkább tart az út 5-10 perccel tovább.

29/F

2021. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!