Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Háziorvoshoz illik menni...

Háziorvoshoz illik menni mackónadrágban?

Figyelt kérdés
Én kb. mindenhova abban járok, ha csak elugrok valahova, mert kényelmesebb, mint egy farmer. Nagyon ki fognak nézni?
2021. márc. 1. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Vedd fel azt a farmert.Csak egy orvoshoz mégy.Én csak otthon viselek melegítő alsót,utcára eszembe nem jutna
2021. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Én voltam már úgy. Képzeld el, ellátott.
2021. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 alletta ***** válasza:
54%

a kinyúlt, viseltes mackónadrág nem éppen megfelelő viselet orvoshoz.

tiszteld meg őt annyival, hogy inkább felveszed a farmert.

melegítőben szeretek lenni otthon, sétálás, sportolás közben, de orvoshoz nem mennék benne.

2021. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De a mackónadrágról miért jindenki a kinyúlt viseletesre asszociál? Vannak itthoni mackóim, amiket máshová természetesen nem veszek fel. És vannak jól kinéző utcai mackóim is.
2021. márc. 1. 17:03
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Kinyúlt, viseletes farmer mivel jobb, mint egy normálisan kinéző melegítő nadrág?

Én még rövid nadrágban is voltam. Nagyon durva! Úgy is ellátott.


Akit az érdekli, hogy kinézi-e a társadalom, annak önértékelési problémái vannak :)

2021. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Én már mentem abban, semmi kínos nem volt. Akkor megyek háziorvoshoz ha fájdalmam van. Olyankor pedig nem fogok divatolni, és flancolni. Felveszem a legkényelmesebb nadrágomat és abban megyek.
2021. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy vagány Nike vagy Adidas az jól nézhet ki egy sportos fiatal pasin szó se róla
2021. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
#4: mert magából indul ki és mindenki mást alsóbbrendűnek tekint magánál.
2021. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 alletta ***** válasza:
bocs kérdező, de igazad van, tényleg ez ugrik be a mackónaciról.:) talán a melegítő alsó jobb kifejezés talán azért.
2021. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Jól kinéző utcai mackónadrág teljesen jó. Arra ügyelj, hogy patyolattiszta legyen, kimosva vedd fel, semmi esetre sem olyanban, amit előző nap már viseltél. És mindwn másra is vonatkozik ugyanez, illetve rád is, hogy patyolattiszta legyél.

Hidd el, semmi más nem számít.

2021. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!